Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notikusi kampaņas "Izvējojies Liepājā!" vēstnešu atlase


atlikušas 250 zīmes


Notikusi kampaņas "Izvējojies Liepājā!" vēstnešu atlase (6)

Piektdienā, 08. martā, 2019 | BIRKAS: Liepājas vēstneši , tūrisms
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Šonedēļ Liepājā notika pilsētas kampaņas "Izvējojies Liepājā!" vēstnešu atlase, kur kopumā no 84 saņemtajiem pieteikumiem, pilsētas pārstāvji klātienē tikās ar 15 pretendentiem.

Žūrijas komisija, kuras sastāvā bija Liepājas pilsētas izpilddirektors Ronalds Fricbergs, SIA "Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs" vadītāja Inta Šoriņa, dziesminiece Maija Kalniņa, pasākumu rīkotāja un jaunā liepājniece Sindija Vilde un Liepājas pilsētas sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja Zita Lazdāne, klātienē koncertzālē "Lielais dzintars" tikās ar potenciālajiem vēstnešiem, lai izvēlētos piecus piemērotākos kandidātus.

Kā pēc atlases kārtas atzina žūrijas komisijas pārstāvji – dienas garumā tiekoties ar liepājniekiem, kuri vēlas kļūt par pilsētas vēstnešiem, valdīja ļoti patīkama un pozitīva gaisotne un dalībnieki bija ļoti dažādi, ar aizraujošām interesēm un patiesu vēlmi parādīt dažādo Liepāju viesiem.

Lai gan žūrijas locekļiem uzdevums ir izvēlēties tikai piecus cilvēkus, klātienē tiekoties ar liepājniekiem, kļuva skaidrs, ka izvēle būs ļoti grūta un, iespējams, piedalīties kampaņā tiks dota iespēja vairāk nekā pieciem liepājniekiem. Žūrija savu lēmumu paziņos līdz 15.martam.

Kā ziņots iepriekš, Liepāju izrādīt viesiem var paši liepājnieki, tādēļ jaunajā tūrisma sezonā Liepājas pilsēta aicināja iesaistīties iedzīvotājus, kuri bija gatavi iepazīstināt viesus ar labākajām atpūtas un izklaides iespējām pilsētā.

Plānots, ka Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem uzdāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta. Katrai kategorijai tiek meklēts viens piemērotākais vēstnesis – tā var būt gan ģimene, gan draugu kompānija, gan cilvēks viens pats. Svarīgākā ir vēlme uzņemt viesus un trīs dienu garumā pastāstīt par pilsētu un to izrādīt.

No liepājniekiem – vēstnešiem tiek sagaidīts, ka viņi trīs dienu garumā iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā.

Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos, informē domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.


Sludinājums

Malači
12:56 | 08/03/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Lai izdodas!

Kārtējais murgs
18:03 | 09/03/19
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Nejēdzīgs projekts. Kāpēc pašvaldībai jāsponsorē tūristi? Kāpēc par manu naudu???

Murrr
09:29 | 10/03/19
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Izskatās, ka tie cilvēki, kuri pieteikušies kandidēt nesaprot uz ko ir parakstījušies, jo viņiem būs tie viesi jābaro, jāizgulda un jāizklaidē par saviem līdzekļiem. Secinu, ka Liepājā turīgi cilvēki netrūkst.

murrr murgs
16:26 | 10/03/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

..cik var nīdēt... Lai izdodas

EllinasFinances@gmail.com
04:29 | 15/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

francoisemorandeau@hotmail.com
17:54 | 01/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nodrošināts kredīts 48 stundu laikā
Sveiki,
Es piedāvāju jums kredītus ar ļoti vienkāršiem nosacījumiem maksimālā 25 gadu atmaksas periodā neatkarīgi no aizņemto summu. Lūdzu, sazinieties ar mani, ja jūs interesē.
e-pasts: francoisemorandeau@hotmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki