Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Oficiāli beidzas vicemēra Ģirta Kronberga pilnvaras


atlikušas 250 zīmes


Oficiāli beidzas vicemēra Ģirta Kronberga pilnvaras (7)

Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Ceturtdien, 11.oktobrī, oficiāli beidzās līdzšinējā Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka Ģirta Kronberga (LRA) amata pilnvaras, par to domes sēdē paziņoja domes priekšsēdētājs Uldis Sesks ("Liepājas partija").

Likums "Par pašvaldībām" nosaka, ka domes priekšsēdētājs vai viņa vietnieks var atkāpties no ieņemamā amata, rakstveidā paziņojot par to domei. Šādā gadījumā domes priekšsēdētājs vai viņa vietnieks turpina pildīt savus pienākumus līdz nākamajai domes sēdei, kad viņa pilnvaras izbeidzas neatkarīgi no tā, vai šajā sēdē tiek ievēlēts jauns domes priekšsēdētājs vai viņa vietnieks, skaidroja Sesks.

Vienlaikus deputāti domes sēdē pieņēma virkni lēmumu, ar kuriem nodeva Kronberga kā vicemēra līdzšinējās pilnvaras otram vietniekam – Atim Deksnim.

Pats Kronbergs sēdē piedalījās no Liepājas pārstāvniecības Rīgā.

Jau ziņots, ka 17.septembrī sasauktā preses konferencē Kronbergs paziņoja par savu atkāpšanos no Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieka tūrisma un investīciju jautājumos amata. Kronbergs skaidroja, ka šādu lēmumu pieņēmis, lai apstākļos, kad koalīcijas partneri pauduši neuzticību konkrēti viņam, nemestu ēnu arī uz saviem kolēģiem. Viņš turpinās būt Liepājas domes deputāts, kā arī aizvien bija apņēmības pilns startēt Saeimas vēlēšanās no Latvijas Reģionu apvienības saraksta.

Kronberga atkāpšanās sekoja pāris dienas pēc tam, kad polittehnologs Reinis Točelovskis paziņoja, ka Seskam neglaimojošo izdevumu "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"" pirms 2017.gadā notikušajām pašvaldību vēlēšanām finansējuši un atbalstījuši mēra koalīcijas partneri Jānis Vilnītis un Kronbergs.

Pagaidām jaunu Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos iecelt nav plānots, tādejādi Liepājas mēram būs divi vietnieki – vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš (Liepājas partija) un vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis (LRA).


Sludinājums

Skuja
14:49 | 11/10/18
ZIŅOT
(-7)
(10)
+

Nekaunīga tips! Varēja nolikt arī deputāta mandātu un labi apmaksāto krēslu LSEZ

Rota U
21:38 | 11/10/18
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Šim tipam iedota vara, bet viņš ir muļķis. Un ir ļoti diskutējams jautājums kurš valsts pārvaldē ir bīstamāks muļķis vai zaglis.Domāju, ka muļķis, jo muļķībai nav robežu.....

asais
10:36 | 12/10/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Pardon, zaglīgs muļķis.

asais
10:35 | 12/10/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Jā, bet šis ir zaglīds muļķis.

Eu rotai
15:23 | 12/10/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Tu ar neizklausies īpaši gudra. Rakstības stilu pamaini, citādi uzreiz redzams, ka tava gudrība laužas ārā zem visiem šeit redzamajiem nikiem ! :D

muahaha
23:48 | 12/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Un zagšanai ir robežas:D:D Kā tad!!!

VIŅŠ
07:45 | 13/10/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Brauks pie BAĶKAS atstrādāt tur izēsto kāpostzupu!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki