Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Pašvaldība plāno pirkt nekustamo īpašumu "Villa Alma"


atlikušas 250 zīmes


Pašvaldība plāno pirkt nekustamo īpašumu "Villa Alma" (5)

Trešdienā, 13. augustā, 2014 | BIRKAS: Villa Alma , LOC , Finanšu komiteja , Inese Pritkova , nekustamais īpašums , Nīcas novads , Bernāti
Izdrukāt Ziņot
"Villa Alma" ap 1940.gadu.
"Villa Alma" ap 1940.gadu.
FOTO: zudusilatvija.lv

Ceturtdien, 14.augustā, Liepājas domes finanšu komitejā skatīs jautājumu par nekustamo īpašuma "Villa Alma" Nīcas novadā, kas sastāv no zemesgabala 0,68 ha platībā, pirkšanu.

Lēmums nepieciešams, lai pašvaldības īpašumā nonāktu nekustamais īpašums "Villa Alma", Nīcas novadā, kas sastāv no zemesgabala 0,68 ha platībā un pieder privātpersonai Inesei Pritkovai.

Kā informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne, privātpersonai piederošais nekustamais īpašums – zemesgabals "Villa Alma", uz kura atrodas nodegusi ēka, robežojas ar Liepājas pilsētas pašvaldības nekustamo īpašumu "Atpūtas komplekss "Draudzība"", kas nodots lietošanā SIA "Liepājas Olimpiskais centrs", deleģējot īstenot pašvaldības funkciju – gādāt par izglītību, tai skaitā organizatorisku un finansiālu palīdzību ārpusskolas mācību un audzināšanas iestādēm, veicināt iedzīvotāju veselīgu dzīvesveidu un sporta popularizēšanu, nodrošināt profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu īstenošanu un arī attiecīgās sporta infrastruktūras apsaimniekošanu un uzturēšanu.

Liepājas Olimpiskais centrs 2014.gada 4.augustā vēstulē ierosināja Liepājas pilsētas pašvaldībai atpirkt nekustamo īpašumu "Villa Alma" un/vai veikt nekustamo īpašumu maiņu, jo tādējādi Liepājas pilsēta iegūtu uzreiz vairākas priekšrocības – pirmkārt, tiktu sakārtota atpūtas kompleksa "Draudzība" vide, kas veicinātu kompleksa attīstību, jo kompleksā iespējams veikt noteiktu objektu būvniecību, kas ir liela priekšrocība attiecībā pret citiem nekustamiem īpašumiem, kas atrodas minētajā teritorijā. Otrkārt, tiktu novērsts apdraudējums, kāds tas ir šobrīd (nodegusi ēka, brīvi pieejami elektrības kabeļi), treškārt, nebūtu jāmaksā nomas maksa, jo šobrīd izveidojusies situācija, ka neliela daļa kompleksa teritorijas atrodas uz privātīpašuma "Villa Alma". Vēsturiski nekustamais īpašums "Villa Alma" ir atradies Kompleksa sastāvā.

Nekustamais īpašums – zemesgabals "Villa Alma" ir 0,68 ha kopplatībā, tas robežojas ar Liepājas pilsētas pašvaldībai piederošu nekustamo īpašumu "Atpūtas komplekss Draudzība", kas sastāv no astoņām ēkām un zemesgabala 2,86 ha platībā. Nekustamais īpašums "Atpūtas komplekss Draudzība", pamatojoties uz Liepājas pilsētas Domes 2014.gada 22.maija lēmumu Nr.170 "Par nekustamo īpašumu nodošanu lietošanā" un 2014.gada 22.maija lēmumu Nr.169 "Par deleģēšanas līguma slēgšanu ar SIA "Liepājas Olimpiskais centrs" par atpūtas kompleksa "Draudzība" apsaimniekošanu", nodots lietošanā sabiedrībai SIA "Liepājas olimpiskais centrs".

Sagatavotais lēmumprojekts paredz uzdot Liepājas Nekustamā īpašuma pārvaldei veikt visas nepieciešamās darbības nekustamā īpašuma "Villa Alma" atsavināšanai saskaņā ar Sabiedrības vajadzībām nepieciešamā nekustamā īpašuma atsavināšanas likumu.


Sludinājums

Mjā
17:11 | 13/08/14
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Šiki dzīvojam...

nesaprotu
18:49 | 13/08/14
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

kā villa nokļuva privātās personas rokās.

B
19:10 | 13/08/14
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Bet Dinamo stadions tomēr paliks Zaharina kunga īpašumā.

volks
23:11 | 13/08/14
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Seska k. ir teicami apguvis mutē ņemšanas mākslu-pamatojums pirkumam būs ļoti humāns-neviens par to nešaubās...

proletarietis
15:21 | 14/08/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

pionieru nometne ,,draudziba,, no 1 lidz 3 pulcinam saja nodegusaja eka atradas pionieri...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki