Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Politisko tirgus laukumu" grib ierobežot arī domē


atlikušas 250 zīmes


"Politisko tirgus laukumu" grib ierobežot arī domē (15)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 21. februārī, 2019 | BIRKAS: Tūrisma komisija , komisijas , domes sēde
Izdrukāt Ziņot

Deputāti ceturtdien, 21.februārī, domes sēdē pieņēma vairākus lēmumus par izmaiņām komisiju sastāvos, visradikālāk izmainot Tūrisma komisijas sastāvu.

Izmaiņas pārējās komisijās bija vairāk formālas, piemēram, amatu atstājušās domes Juridiskās daļas vadītājas Initas Pelnēnas vietā Integrētu teritoriālo investīciju projektu iesniegumu vērtēšanas komisijā apstiprinot jauno daļas vadītāju Daci Arāju.

Citādāk ir ar vicemēra Ulda Seska pārraudzībā esošo Tūrisma komisiju, izmaiņas kurā, varētu raksturot līdzīgi kā Nacionālās apvienības priekšsēdētājs Raivis Dzintars izteicās par Valsts prezidenta ievēlēšanu, proti, ka tas "ir jāizceļ no politiskā tirgus laukuma".

Kā domes sēdē skaidroja Uldis Sesks, šo komisiju nolemts atbrīvot no politiskās ietekmes jeb domē ievēlēto partiju "ielikteņiem", aizstājot tos ar jomas profesionāļiem. No komisijas izslēgtais Pāvels Sereda ("Saskaņa") gan solījās tik un tā piedalīties komisijas sēdēs, un, kā izteicās domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, tādas tiesības ir jebkuram deputātam.

Tūrisma komisija turpmāk darbosies deviņu locekļu sastāvā:
Uldis Sesks, komisijas priekšsēdētājs;
Mārtiņš Ābols, domes Attīstības pārvaldes vadītājs;
Gatis Griezītis, Liepājas Olimpiskā centra valdes priekšsēdētājs;
Daiga Jansone, "Europa City Amrita Hotel" direktore;
Monta Magone SIA "Tiamo grupa" valdes locekle;
Dmitrijs Komarovs, koncertu aģentūras "You are Event" pārstāvis;
Agris Pumpurs, tūrisma aģentūras "Ap Sauli" īpašnieks;
Juris Raķis, "Karostas glābšanas biedrības" pārstāvis;
Timurs Tomsons; SIA "Lielais Dzintars" valdes loceklis.

Iepriekš komisijas sastāvā bija Mareks Alberts, Gatis Griezītis, Inga Krivcova, Mārtiņš Ķesteris, Agris Pumpurs, Jevgēņija Rozga, Juris Raķis, Pāvels Sereda.

Pēc domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša sacītā, koalīcija iecerējusi turpmāk līdzīgā veidā pārveidot visas komisijas, jo partiju ieliktajiem pārstāvjiem nereti interese par darbu komisijā zūdot jau pēc pāris sēdēm. Nākamā komisija, kuru plānots "izcelt no politiskā tirgus laukuma" būšot Jaunatnes lietu komisija.

Deputāti 21.februārī akceptēja arī šādas izmaiņas komisijās: pieņēma Jāņa Jēkabsona iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no Sporta komisijas locekļa pienākumu pildīšanas, viņa vietā apstiprinot Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka vietnieku Uldi Hmieļevski;

Kultūras komisijā bijušās Liepājas Simfoniskā orķestra pārstāves Dainas Vanagas vietā apstiprināja folkloras kopas "Atštaukas" vadītāju Ināru Kalnarāju;

Bērnu tiesību aizsardzības komisijā iekļāva Valsts probācijas dienesta Kurzemes reģiona teritoriālās struktūrvienības Liepājas 2.nodaļas probācijas speciālisti Karīnu Zušu, kura ieņems Solvitas Dīķes vietu (lūgusi viņu atbrīvot no šī pienākuma sakarā ar dzīves un darba vietas maiņu).


Sludinājums

Sviests
17:27 | 21/02/19
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Nu jau gan kurortoloģija ies uz urā! Tūristu autobusi stāves rindām līdz pat leišu robežai. Mainot saskaitāmos ar vietām,rezultāts nemainās.

Z.G.F.
17:42 | 21/02/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Ne jau ieguldot tūrisma birojā ārprātīgos līdzekļus vai mainot direktorus kļūs vairāk tūristu. Kamēr nesapratīsim, ka tūristi nekad nebrauks uz Liepāju skatīties Lielo dzintaru, Raiņa parku, Karostu un pludmales smiltis, kādas ir vienādas visur, sākot no Tallinas, beidzot ar Hamburgu, tā arī bez lielām izmaiņām būs un mēs paliksim par pilsētu, kas tur īkšķus par siltu vasaru, lai vismaz 2-3 mēnešus kāds te atbrauc.

Pudeles brālis
18:35 | 21/02/19
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Slimnīcā brīvdiena???

gfd54
17:48 | 21/02/19
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

Kad Liepājā būs jūras promenāde ar krogiem un veikaliem abās ielas pusēs kā Palanga un Šventājā ??????????????????????

Raitis
12:41 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Lūdzu, nopērc īpašumu, piemēram, Peldu ielā, un bliez augšā kafejnīcu vai krogu, domei tas nav jādara, pat nedrīkst to darīt

PAURUPE
19:46 | 21/02/19
ZIŅOT
(-4)
(6)
+

UN KURIEM NO JAUNĀS KOMISIJAS IR IZGLĪTĪBA TŪRISMA JOMĀ .

hh
10:33 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Tur dažiem cilvēkiem ir savas intereses,jo paši nodarbojas ar tūrismu.

?
20:35 | 21/02/19
ZIŅOT
(-5)
(8)
+

un ko konkrēti dod izglītība tūrisma jomā?

vēmiens nāk
22:03 | 21/02/19
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Vietējo firmeļu vadītāji, Amritas darbiniece, un Tomsons vispār ko sajēdz no tūrisma? Vājprāts! Tagad redzat, Vilnīša atbalstītāji, kādu postu nodarat pilsētai?

Komisija bez izglītības tūrisma jomā var iet podus mazgāt. Ko tik nožēlojamu tik Vilnītis spējīgs savākt, jo pašam izglītība ir nulle!

Arita
21:56 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Akdies! Tūrisma izglītība! Tu zini, ko runà?!?!?!

?
23:06 | 21/02/19
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Tev ir vēl mazāka sajēga no tā, kas ir tūrisma un viesmīlības industrija un no kurām nozarēm tā sastāv. atver mācību grāmatu un izlasi. nebūs jāuzdod tādi jautājumi.
P. s. kāds te sakars Vilnītim - komisiju izvēlējās U. Sesks, kurš to arī vadīs un kura pārziņā ir tūrisma joma .
Jēziņ, kādi pamuļķi apkārt komentāros....

Krāns
23:00 | 21/02/19
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Tomsons saprot kaut ko tikai no puišeļiem.

Fuj!
08:23 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Bezceris tūrismam Liepājā. SEZ smaka pāri visam.

nu tik būs!
09:10 | 22/02/19
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Brītiņu atpakaļ "politiķis"/basģitārists Valdis Skujiņš tika par mūsu naudu nosūtīts vērot Venēcijas festivālu, lai ko līdzīgu ieviestu Vēju pilsētā. Aizbrauca, līdzekļus izpļurkāja, bet kāds no kundzēna ekskursijas labums liepājniekiem? Nodokļu nauda aiztek, kā smiltis starp pirkstiem, jēgas nekādas, vienmēr un joprojām.

Turgo
12:58 | 22/02/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ja neatradīsies augstā līmeņa profesionāļi TŪRISMA MARKETINGA JOMĀ, mēs tā arī paliksim tāda maza provinces pilsētiņa, kura ''vārās savā pašā sulā''.
Bet pilnīgi piekritu, ka tādām komisijām jābūt ārpus politiskās ietekmes!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki