Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Seskam vēl nav pārliecības, ka var pilnībā uzticēties partneriem


atlikušas 250 zīmes


Seskam vēl nav pārliecības, ka var pilnībā uzticēties partneriem (17)

Piektdienā, 14. septembrī, 2018 | BIRKAS: Jānis Vilnītis , Uldis Sesks , Ģirts Kronbergs , Reinis Točelovskis , vēlēšanas
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no www.flickr.com/photos/liepaja_lv

Liepājas mērs Uldis Sesks (Liepājas partija) pagaidām nav guvis pārliecību, ka var pilnībā uzticēties koalīcijas partneriem no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), ziņo LETA.

Kā ziņots, polittehnologs Reinis Točelovskis apgalvo, ka Seskam neglaimojošo izdevumu "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"" pirms 2017.gadā notikušajām pašvaldību vēlēšanām finansējuši un atbalstījuši mēra koalīcijas partneri Jānis Vilnītis (LRA) un Ģirts Kronbergs (LRA). Turpretim abi deputāti šos apgalvojumus noliedza un Vilnītis apgalvoja, ka par tiem vērsīsies policijā.

Šodien notikusi LRA un Liepājas partijas pārstāvju tikšanās, kurā šie jautājumi pārrunāti. Pēc tikšanās Sesks uzskata, ka jautājums par iespējamo LRA sadarbību ar Točelovski viltus "Kurzemes Vārda" izdošanā ir nopietna tēma un jautājums ir par uzticēšanos. "Kamēr šī aizdomu ēna nav kliedēta, ir grūti uzticēties un strādāt. Tas nav jautājums tikai ar vienu cilvēku vai par vienu partiju, pret kuru šī manipulatīvās metodes tiek vērstas - tas skar visus liepājniekus. Ja kaut vai puse no tās sarakstes ir patiesa, tad ir atklāts jautājums, kā mēs varam uzticēties. Ētika un godaprāts tādā gadījumā tiek veiksmīgi paslaucīts zem vēlēšanu segas," aģentūrai LETA pēc tikšanās pauda mērs.

Sesks norādīja, ka no Kronberga atbildēm gan nav kļuvis skaidrs, kāda tieši ir bijusi šī viņa saistība ar viltus "Kurzemes Vārdu" un melno kampaņu pret mēru un Liepājas partiju. "Mēs esam vienojušies, ka biedrībai "Liepājnieki" pašiem ir jātiek skaidrībā, vai viņi uzticas Kronbergam pēc šī visa, vai viņš ir spējis kliedēt tās šaubas, kas viņa virzienā raidītas un kas no tā visa ir patiess un kas - izdomājums," klāstīja Sesks. Biedrību "Liepājnieki" vada Vilnītis.

Taujāts, vai notikušais var ietekmēt rudenī gaidāmo mēru rotāciju, Sesks piebilda, ka par to šodien nekas netika spriests, uzsverot, ka rudenī izvērtēs visas domes vadības darbību.

Savukārt Vilnītis aģentūrai LETA norādīja, ka jau ir vērsies Valsts policijā ar iesniegumu, lūdzot izmeklēt Točelovska darbību saistībā ar viņa apgalvojumu, ka Vilnītis un viņa komanda atbalstījusi pirmsvēlēšanu laikraksta "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"". Arī Kronbergs esot gatavs sadarboties ar izmeklētājiem, lai nododot telefonu un datoru.

Pēdējās dienās aktualizētais jautājums par LRA iespējamo sadarbību ar Liepājā izplatīto izdevumu "Par ko nekad nestāstīs "Kurzemes Vārds"" ir saistāms ar priekšvēlēšanu periodu, norādīja Vilnītis. Viņš klāstīja, ka rosinājis šodien tikties ar Liepājas partijas pārstāvjiem, lai starp koalīcijas partneriem visu izrunātu. "Visiem ir skaidrs un arī mūsu koalīcijas partneri to saprot, ka ir priekšvēlēšanu periods, un ar to, visticamāk, ir saistītas šīs aktivitātes," sacīja Vilnītis.

Politiķis koalīcijas partneriem izstāstījis, kāda ir viņa pazīšanās ar Točelovski. "Nekad neesmu slēpis, ka viņu zinu un esmu ar viņu ticies. Tas ir normāli, ka partija, gatavojoties vēlēšanām, meklē kampaņas vadītāju. Toreiz viņš pats pieteicās, taču mēs neizvēlējāmies divu iemeslu dēļ. Cena bija par augstu un piedāvātās metodes mums nebija pieņemamas," klāstīja Vilnīts. Viņš akcentēja, ka runā par laiku, kas bija priekšvēlēšanu periods, pirms vēl tika noslēgts koalīcijas līgums. Pēc politiķa teiktā, tas bija laiks, kad partijas bija "pretējās ierakumu pusēs".

Šodienas sarunā ar koalīcijas parteriem arī Kronbergs (LRA) skaidroja, ka sarakste ar Točelovski ir tikai daļēji autentiska. Tāpat viņš atvainojās koalīcijas kolēģiem, ka sarakstē parādās personiskas lietas.

"Mēs uzskatām, ka grāmata ir aizvērta 2017.gada 9.jūnijā, kad tika noslēgts koalīcijas līgums. Mēs šodien saviem kolēģiem neizteicām nevienu pārmetumu un apvainojumu. Protams, ka arī mums ir fakti un informācija par to, kā mūsu kolēģi rīkojušies priekšvēlēšanu kampaņā. Taču mēs uzskatām, ka tam ir jāpaliek pagātnē. Taču, ja tikai vienai pusei būs jātaisnojas par saviem nodarījumiem, tad Pandoras lāde būs jātaisa vaļā," sacīja Vilnītis.

Viņš pieļāva iespēju, ka pēdējo dienu notikumi varētu ietekmēt Liepājā varas maiņu rudenī, taču Vilnītis uzskata, ka ietekmei nevajadzētu būt, jo tas nekādi neattiecas uz koalīcijas līgumu un noslēgto vienošanos.

Kā ziņots, pēc pērn jūnijā notikušajām pašvaldību vēlēšanām LRA, ko Liepājas domē pārstāv deputāta Vilnīša vadītā biedrība "Liepājnieki", vienojās ar Liepājas partiju par koalīcijas izveidošanu Liepājas domē. Vienošanās paredzēja, ka LRA sākotnēji Liepājas mēra amatā atbalstīs Sesku. Savukārt šī gada rudenī būšot jauns balsojums un par mēru tikšot virzīts LRA kandidāts. Iespējams, tas varētu būt Vilnītis.

Laikraksts "Diena" savukārt šodien vēstīja, ka rudenī solītā varas maiņa Liepājas domē var arī nenotikt, proti, Sesks amatu gan varētu pamest, bet nav skaidrības, vai to iegūs Vilnītis. Kā viens no mēra amata kandidātiem pārmaiņu gadījumā tiekot minēts nevis Vilnītis, bet gan vicemērs Gunārs Ansiņš no Liepājas partijas.


Sludinājums

S
09:20 | 14/09/18
ZIŅOT
(-10)
(11)
+

Es arī nekad vairs pēc šī neuzticētos ne Vilnītim, ne Kronbergam.

Tiešām???
10:56 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(19)
+

Sesks runā par morāli un ētiku??? Nopietni???

Nuja
10:35 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(10)
+

Vislabāk kam uzticēties Seskam bija- Hodorovičs, Miloslavskis un Naums. Viens otra cienīga kompānija!

Lāde
10:11 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Tu pat nesaproti par ko stāsts. Ieraksti google, ko nozīmē ērika un morāle.

to S
09:48 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

ja jau tu uzskati, ka šis viss balagāns bija taisnība, tad arī tev jātic tam, ko rakstīja avīzē par Sesku.

smiekls
09:32 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(12)
+

Jā, Točelovskis ir palicis vienīgais uzticamais :D

ha ha
10:02 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Skaidrs viss. Sesks šādu celu izvēlējies : partneriem nevar uzticēties....
Un atkal baltā zirga mūsu miljonārs. un mēra krēslā (pie ES miljoniem)
Sesks ar Vilnīti vienojušies, ka upurēs Kronbergu lai viss izskatās ticami

niks
10:07 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Vilnīti, taisi to Pandoras lādi vaļā, jo ātrāk, jo labāk tev...

:)
11:25 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Tukši draudi.Ne nu taisīs, nekā.

Lama
10:21 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Gaidām lādes atvēršanu. Ka tik čiks vien nesanāk.

Opis VA
10:12 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Sesks ir un paliek sesks.

tā viš i
10:48 | 14/09/18
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

seskus neviens neaiztiek jo viņ dikti smird

Patiesība
10:58 | 14/09/18
ZIŅOT
(-7)
(6)
+

Vilnītis ir diezgan zemisks. Par trulo Kronbergu vispār nav vārdu.

Ētikas morāle
11:47 | 14/09/18
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Gribētu gan redzēt paša Seska un Ansiņa privāto sarakstu, viņi noteikti citus saukuši vārdā un tēvvārdā un piemetinot -Kungs. Tā ir privātā sarakste!!! Tak parādiet kaut vienu cilvēku, kurš nekaunējoties varētu publicēt visu, ko rakstījis privātajā sarakstē vai komentāros. Visi pēkšņi baigie svētuļi palikuši. Kronbergs rīkojies kā puišelis, bet drīzāk aiz muļķības. Nekā krimināla jau tur nav. Jāizlīgst un jāstrādā tālāk. P.s. Intrresanti, vai Sesks ir izteicis kādu aizrādījumu saviem darbiniekiem, lai neraksta aizvainojošus komentārus par citiem? Diez vai! Sāciet ar sevi!

ētika
11:28 | 14/09/18
ZIŅOT
(-4)
(7)
+

Pat, ja sarakste bija pirmvēlēšanu un pirmskoalīcijas laikā, vai tas dod tiesības Kronbergam uzvesties kā skolniekam un Ansiņu apsaukāt par Gansiņu? Normāli pieaugušam vīrietim, politiķim un galu galā n-to bērnu tēvam?

Seska kungam
11:17 | 14/09/18
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Vai tiešām nevarētu šim Kronbergam piedot, jo atšķirība starp Krombergu un Jums ir tikai tā, ka viņš ir zemas kategorijas b....., bet jūs augsras kategorijas b.....

lai nu kas būtu blējis
16:24 | 14/09/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Ētika un godaprāts tādā gadījumā tiek veiksmīgi paslaucīts zem vēlēšanu segas," aģentūrai LETA pēc tikšanās pauda mērs.


ļoti smieklīgi, ja tas nenotiktu Latvijā un Liepājā, ja tā būtu filma vai grāmata varētu smieklos locīties

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki