Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sesks: Bērziņam nebūtu vajadzīgs iešūpošanās periods


atlikušas 250 zīmes


Sesks: Bērziņam nebūtu vajadzīgs iešūpošanās periods (2)

Otrdienā, 12. augustā, 2014 | BIRKAS: Uldis Sesks , Gaidis Bērziņš
Izdrukāt Ziņot
Gaidis Bērziņš un Baiba Broka aprīlī viesojās Liepājas domē.
Gaidis Bērziņš un Baiba Broka aprīlī viesojās Liepājas domē.
FOTO: Liepājas dome

Gaidim Bērziņam (VL–TB/LNNK), kuru nacionālā apvienība nolēmusi virzīt tieslietu ministra amatam, nebūtu vajadzīgs iešūpošanās periods, uzskata Liepājas mēr Uldis Sesks.

Kā "Rietumu radio" sacīja Sesks, Bērziņš jau vairākkārt ir bijis tieslietu ministra amatā un arī patlaban ir parlamentārais sekretārs, līdz ar to ministrijas darbu pārzina, raksta LETA.

"Šobrīd, kad valdībai līdz vēlēšanām atlicis ļoti īss laika sprīdis, gluži jauna ministra apstiprināšana būtu diezgan neefektīva," sacīja Sesks.

Kā ziņots, Ministru prezidente Laimdota Straujuma vēl pirms VL–TB/LNNK pieņemtā lēmuma norādīja, ka uz šādu lēmumu raudzīsies ļoti pozitīvi.

Straujuma netieši pieļāva, ka balsojums par tieslietu ministra kandidatūru varētu notikt šonedēļ, kad varētu tikt sasaukta Saeimas ārkārtas sēde. Ārkārtas sēdi nepieciešams sasaukt saistībā ar Āfrikas cūku mēra jautājumu.

Bērziņš jau iepriekš vairākas reizes ieņēma tieslietu ministra amatu. Iepriekšējās, Valda Dombrovska vadītās valdības laikā Bērziņš demisionēja, jo viņam un premjeram esot bijuši pārāk atšķirīgi viedokļi par ebreju īpašumu kompensācijas jautājumu.

Vaicāta par šo aspektu, Straujuma norādīja, ka viņas pašlaik vadītā valdība nerisinās ebreju īpašumu restitūcijas jautājumu. Arī Bērziņš norādīja, ka šī lieta nav Ministru kabineta darba kārtībā.

Kā ziņots, līdzšinējā tieslietu ministre Baiba Broka (VL–TB/LNK) nolēma demisionēt pēc tam, kad atklājās, ka ģenerālprokurors nav mainījis Satversmes aizsardzības biroja lēmumu par atteikumu Brokai piešķirt augstākās pakāpes pielaidi valsts noslēpumam. Pielaides trūkums neliedz Brokai ieņemt tieslietu ministra amatu, taču viņa nevar piedalīties atsevišķu jautājumu izskatīšanā valdībā.


Sludinājums

Bet
11:02 | 12/08/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Bērziņam vajadzīgs intrigu pīšanas periods

D
22:58 | 12/08/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sesks izspljaavis kaarteejo GENIAALO DOMU GRAUDU ..

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki