Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Trušēlis tomēr aiziet no Futbola skolas direktora amata


atlikušas 250 zīmes


Trušēlis tomēr aiziet no Futbola skolas direktora amata (9)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 16. maijā, 2019 | BIRKAS: Egils Trušēlis , futbols , Futbola skola , Dome
Izdrukāt Ziņot
Egils Trušēlisšā gada sarīkojumā "Sporta laureāts".
Egils Trušēlisšā gada sarīkojumā "Sporta laureāts".
FOTO: Modris Helds

Deputāti ceturtdien, 16.maijā, nobalsoja par pašvaldības iestādes "Liepājas Futbola skola" direktora  Egila Trušēļa atbrīvošanu no amata ar 2019.gada 16.maiju.

Ar 16.maiju, bet pēc Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojuma saņemšanas par Liepājas Futbola skolas direktora pienākumu izpildītāju līdz jauna direktora apstiprināšanai amatā iecēla Sporta pārvaldes vadītāja vietnieci Eviju Mūrnieci, atļaujot uz laiku savienot pārvaldes  vadītāja vietnieces un Liepājas Futbola skolas direktora pienākumu izpildītājas amatus.

Iepriekš Trušēlis portālam irliepaja.lv atzina, ka aiziešana no amata saistīta ar futbola kluba "Liepāja" (FKL) un skolas attiecību saasinājumu, kurā būtiskākais iemesls ir strīds par naudu.

"No finansējuma, ko saņemam, ir atkarīga skolas nākotne, tas, vai spēsim izaudzināt jaunus Ikauniekus, jaunas futbola zvaigznes, tāpēc ir jāievēro princips, ka abas puses respektē otras ieguldījumu," portālam irliepaja.lv sacīja Trušēlis. Aprīļa sākumā skola bija izsūtījusi atgādinājumu klubam, ka tas nav izpildījis saistības, kas noteiktas janvārī parakstītajā sadarbības līgumā starp skolu un klubu. Trušēlis cerēja, ka līdz maijam, kad, saskaņā ar paša uzrakstīto iesniegumu, viņam būtu jāatstāj skolas direktora amats, tiks galā ar šo neizpildīto saistību jautājumu.

Savukārt domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis portālam irliepaja.lv toreiz sacīja, ka "Ir daudz aspektu, kāpēc direktors nonācis pie šāda lēmuma", norādot, ka sarunas ar Trušēli turpinās, jo viņš ir "diplomēts speciālists, kuru gribam paturēt". Ja iesniegums palikšot spēkā, un Trušēlis no maija vairs nebūs LFS direktors, pašvaldībai būs jāmeklē jauns futbola skolas vadītājs, kas arī tikšot darīts konkursa kārtībā, kā to prasa likums.

Runājot par Trušēļa atlūguma iemesliem, Deksnis uzskatīja, ka galvenais ir tas, ka pēc futbola kluba īpašnieku nomaiņas mainījušās arī attiecības starp skolu un klubu.

 

Sludinājums

Liepājai par vienu speciālistu mazāk
11:41 | 16/05/19
ZIŅOT
(-4)
(10)
+

Paldies Deksnim, ka izčakarēja vēl vienu cilvēku. Liepājai par vienu labu speciālistu mazāk. Ieliks kārtējo ielikteni un Liepājas sporta dzīve grims vēl lielākā bedrē.

Par vienu krievu naudas grozītāju vairāk
12:49 | 16/05/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Paldies tam kungam, kurš nopirka futbola klubu un kuru neinteresē vietējo futbolistu audzināšana!

Ieva
11:42 | 16/05/19
ZIŅOT
(-1)
(17)
+

Cik žēl,ka labi speciālisti mūk no Liepājas pašvaldības iestādēm. Paliek tikai nulles un liekēži. Zinu, ka šis vadītājs strādāja ar sirdi un dvēseli, cīnijās, lai bērniem būtu gan iespēja piedalīties sacensības, gan kvalitatīvi treniņi. Diemžēl funkcionāru kontingents domā tikai par savu kabatu un viņiem Liepājas mazie futbolisti neintresē. Nodokļu maksātāju nauda tiek dāļāta nēģeru algošanai FK Liepāja, bet ne savu - Liepājas bērnu futbola iemaņu trennēšanai. Kad tiks sakārtota sporta nozare Liepājā?

Sliktāk
11:58 | 16/05/19
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Kamēr esošais cilvēks atbildēs par nozari, viss kļūs tikai sliktāk.

kā tā var būt
16:01 | 16/05/19
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

aiziet labi vadītāji,kuri kaut ko jēdz un dara sporta labā,bet Vorobeičiks turpina ieņemt savu amatu ,un turpina sporta skolas stagnāciju un izsaimniekošanu .Tieši kompleksā sport skola neattīstās ,nav nekādas izaugsmes,tādēļ ka direktors ar savām mahinācijām turpina izsaimniekot naudu,tādēļ jau nav naudas skolas attīstībai. Bet Deksnis uz visu skatās caur pirkstiem.

Precīzi
18:41 | 18/05/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Zaglim ir jāsēž cietumā ne skolas direktora krēslā! Kāpēc bērnu vecāki neiet uz Policiju un neliecina par šī mahinatora žulicībām?Vinš taču apzog bērnus! Daudzus gadus jau apzog! Cik ilgi vēl to pielaus ?

R
20:39 | 16/05/19
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Hramovs ir jumts no Vilnīša un Seska un ar to pietiek, lai ierīkotu te krievu kārtību un paradumus dzīvot kā zonā pēc poņāķijiem

ik
16:26 | 17/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Man gan liekas ka 90. gadu "naudiņas" finanšu pārvaldītāja pēctecis ir Lietuviešu tautības ....

R
20:40 | 16/05/19
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Deksnis ir pēdejais impotents pret visu izņemot saviem ienākumiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki