Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uldis Sesks: Pasaule mainās un pilsētai jāmainās līdzi


atlikušas 250 zīmes


Uldis Sesks: Pasaule mainās un pilsētai jāmainās līdzi (15)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 25. janvārī, 2019 | BIRKAS: konference , plānošana , Dome , Uldis Sesks
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Bijušais domes priekšsēdētājs Uldis Sesks turpmāk gādās par attīstības vadlīnijām, virzīs attīstības projektus, uzturēs kontaktus ar ministrijām un pārraudzīs tūrisma nozari.

Ar 24.janvāra domes sēdes lēmumu tika noteiktas bijušā domes priekšsēdētāja, tagad vicemēra stratēģiskās attīstības jautājumos Ulda Seska atbildības jomas: "veicina pašvaldības sadarbību ar ministrijām un Liepājas pilsētas attīstības projektu virzību izskatīšanai Ministru kabinetā un ministrijās; koordinē pilsētas mārketinga un tūrisma attīstību pilsētā; koordinē pašvaldības atbalstu komercdarbības veicināšanai pašvaldības teritorijā; pilsētas perspektīvo mērķu sasniegšanai savas kompetences ietvaros organizē dažādu nozaru ekspertu diskusijas par pilsētai stratēģiski svarīgu projektu realizāciju; koordinē sabiedriskā transporta jautājumus". Vienlaikus Uldis Sesks arī tika iecelts par SIA "Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs" kapitāldaļu turētāju.

Portāls irliepaja.lv jautāja Uldim Seskam, ar ko tuvākajā nākotnē iecerējis nodarboties savā jaunajā amatā.

Uldis Sesks:
"Ar pilsētas nākotnes stratēģisko plānošanu. Pasaule mainās, un pilsētai jāmainās līdzi. Esmu jau sācis konsultācijas gan ar zinātniekiem, gan nozaru stratēģiskiem uzņēmumiem, un jau ir ieplānota pirmā konference Liepājā – "Reģionu attīstība digitalizācijas laikmetā". Tā notiks jau 10.maijā.

Digitalizācija ir jauns izaicinājums ekonomikā, un skaidrs, ka tās pilsētas, kas nebūs tajā iekšā, visticamāk, jau tuvākajos gados sāks atpalikt. Tāpēc ir ļoti svarīgi strādāt sazobē ar šī virziena institūcijām. Pagājušajā nedēļā piedalījos diskusijā Latvijas Universitātē ar zinātniekiem un tādiem uzņēmumiem kā "LMT", kā "SEB Banka" un citi, kas izveidojuši savus departamentus un strādā ar šiem modernajiem virzieniem. Ar šiem un citiem uzņēmumiem veidojam sadarbības tiltus. Par šo tēmu ir daudz stāstāmā.

Tuvākajā laikā plānoju tikties arī ar Liepājas uzņēmumu "Sonorbox"."

Jautāts, kuras ir tās pašvaldības struktūras, ar kurām visvairāk būs jāsastrādājas, vicemērs nosauc Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi, domes Attīstības pārvaldi, mārketinga speciālistus. Bet uz jautājumu, vai turpinās pirmdienās braukt uz Rīgu, atbild, ka ministrijas joprojām atrodas Rīgā, tāpēc jābrauc būs, lai arī koalīcijas partneru Liepājas partijai valdībā vairs nav.


Sludinājums

ATNĀCA
06:51 | 25/01/19
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Kindzulis un teica!

un ko ta teica?
11:10 | 25/01/19
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Laiki mainās un tikumi (ieradumi) tiem līdzi? Vai - suns spalvu met, bet ne tikumus (ieradumus)?

Elza Rozenberga
09:39 | 25/01/19
ZIŅOT
(-9)
(21)
+

Nu par ko mums šitais krusts? Kāpēc šis kungs bāžās visām pudelēm par korķi?! Kāds Liepājas tūrisma kapitāldaļu turētājs? Kur tad ir tas Liepajas tūrisms? KAUNS! Liepājā nav tūrisma salīdzinot ar Kuldīgu vai Ventspili. Mazie uzņmēji sitās kā pliki pa nātrēm.

Dagoberts > viszinim
14:26 | 25/01/19
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Aspazijas piesauktais LV oficiālais dokuments (kurš Aspazijasprāt "melns uz balta" pierāda Liepājai neglaimojošus skaitļus !!!) ir Seska statistika??
Viszini, ko tu pīpē?
Lai ko te piedēvē Seskam, tak Dievs Visvarenais viņš nu gan nav!
Labs i, no mani te viss.
Jābauda piektdienas pēcpusdiena.
"Vissirslikti" dzīvesziņas skartajiem arī to novēlu.

visi zinam
14:05 | 25/01/19
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

ka ir meli, lieli meli un statistika. Un ja tā vēl piedevām Seska statistika, tad bez komentāriem

Dagoberts
13:31 | 25/01/19
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

Forši - par to, ka Liepāja apkalpo vairāk tūristu nekā Ventspils, man mīnusus liek.
Jācer, ka mīnusu licēji ir ventspilnieki.
Nebūs taču tā, ka liepājniekiem ir dusmīgi, ka pie viņiem, reku, brauc vairāk, jo laikam ir labāks piedāvājums?

Bet varbūt tā ir "vissirslikti" dzīvesziņas skarto kaukšana uz mēnesi par to, ka tomēr viss nav tik slikti? Ka kultivētā leģenda ir nepatiesa?

Dagoberts > Rozenbergai
12:52 | 25/01/19
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Nu, daiļā Aspazija, tur taču melns uz balta rakstīts, ka Liepajā apkalpoto viesu skaits ir 90 170, kamēr Ventspilī 48 493. Par Kuldīgu datus neatradu (bet dziļi arī nemeklēju). Tad ko? Tie Ventspils viesi bija kaut kā vairāk viesi ?? :)))
Vienvārdsakot, tātad nevajag -irst
Lai turpmāk veiksmīgāka no dzīves atrautas dzejas rakstīšana!

Elza Rozenberga
12:27 | 25/01/19
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Studē, melns uz balta Liepājai neglaimojoši skaitļi, ņemot vērā pilsētas atrašanos vietu, iedzīvotāju skaitu un ES apgūto (apgrābstīto) finanšu skaitu: https://www.csb.gov.lv/sites/default/files/publication/2018-07/Nr_22_Turisms_Latvija_2018_%2818_00%29_LV_EN.pdf

Dagobertam
12:23 | 25/01/19
ZIŅOT
(-5)
(12)
+

Par Ventspili nezinu(gan jau ka tūristu daudz vairāk), bet par Kuldīgu.Aizbrauc pats vasarā uz turieni-pilsētas svētki 4 dienu garumā, visa! pilsēta pilna ar cilvēkiem, daudzi no tiem runā vācu, krievu , lietuviešu u.c.valodās. Tad vēl koncerti parka estrādē..... utt.Kontrastam Liepāja----1 Somersaunds+ Līvas ciema svētki+Jūras/zvejnieku svētku imitācija.....

Aspazijai
11:05 | 25/01/19
ZIŅOT
(-13)
(4)
+

Jāļauj taču slimajiem arī izpausties. Īpaši tādiem, kuri dzīvo mucā un savās fantāzijās, ka viss ir slikti. Apskati statistiku un tad muldi par cipariem.

Dagoberts
10:49 | 25/01/19
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

Klau, Aspazija!
Vai esi salīdzinājusi skaitļus, ka deklarē, ka "Liepājā nav tūrisma salīdzinot ar Kuldīgu vai Ventspili"? Ja jā, tad, lūdzu, skatļus studijā, mēs arī gribam zināt, cik ietūristo Liepājā, cik Kuldīgā, cik Ventspilī, un tad attiecīgi lamāt partiju un valdību, ka "viss ir slikti".
Savukārt, ja skaitļus nevari še pievest, tad, kā sacīt jāsaka, nevajag -irst!

887
10:17 | 25/01/19
ZIŅOT
(-5)
(13)
+

Šitais attīstītajs.....digitālais tūrists....NO COMMENTS

Mja
14:25 | 25/01/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

tukša muca

Lawler
02:11 | 31/01/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via Email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Liepājas tūrisms.
15:40 | 01/02/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Situācija tūrisma jomā ir vairāk, kā skumja Liepājā... Pilsēta tukša. Tukša deviņus mēnešus gadā. Nekas nemainās izņemot TIC vadība mainās pa gadiem. Tie tūristi, kuri šeit ierodas ierodas paši par sevi. Nevar redzēt pilnīgi nekādu pienesumu no Domes. Lielākais pasākums šogad Prāta Vētras koncerts. Paldies Pilsētas Domei, ka ir tāda grupa, kā Prāta vētra!!! Tas arī viss.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki