Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Varētu vienoties par sarunu sākšanu par varas maiņu domē


atlikušas 250 zīmes


Varētu vienoties par sarunu sākšanu par varas maiņu domē (9)

Pirmdienā, 15. oktobrī, 2018 | BIRKAS: Dome , Uldis Sesks , Jānis Vilnītis , ZZS , Reģionu apvienība
Izdrukāt Ziņot

Liepājas partija un Latvijas Reģionu apvienība (LRA) šonedēļ varētu vienoties par sarunu sākšanu saistībā ar mēra maiņu, aģentūrai LETA pauda amata pretendents Jānis Vilnītis (LRA).

Lai arī iepriekš Vilnītis pauda, ka sarunas varētu sākt šonedēļ, pašlaik tādas vienošanās nav. Šonedēļ politisko spēku pārstāvji varētu vienoties par to, kad notiks oficiālā tikšanās.

Vienlaikus Vilnītis informēja, ka jau ir nolemts, ka novembra domes sēde, kurā varētu ievēlēt jauno mēru, notiks 22.novembrī, kas ir vēlāk nekā parasti. Tas saistīts gan ar mēra ievēlēšanu, gan valsts svētku brīvdienām, gan deputāta pilnvaru apstiprināšanu tam kandidātam, kas stāsies Saeimā ievēlētā Valērija Agešina (V) vietā.

Jau vēstīts, ka 2017.gada jūnijā, izveidojot Liepājas domē koalīciju, kurā strādā seši no Liepājas partijas un pieci no LRA ievēlētie deputāti, tika panākta vienošanās, ka LRA sākotnēji Liepājas mēra amatā atbalstīs pašreizējo domes priekšsēdētāju Uldi Sesku. Savukārt šā gada rudenī būs jauns balsojums un par mēru tikšot ievēlēts LRA kandidāts.

Vilnītis skaidroja, ka Liepājas domes koalīcijas veidojošo partiju – Liepājas partijas un LRA - vienošanās paredz, ka līdz 31.oktobrim tiek atrunāta pilsētas mēra maiņa. Līdz tam vai mēru maiņas procesā notiek līdzšinējā domes darba izvērtēšana, lai saprastu, kuras jomas kuram vadāmas.

Viņš apliecināja, ka ir gatavs ieņemt Liepājas mēra amatu. "Spēks man ir. Tas, kas ir solīts, tas ir jādara. Esmu tam gatavojies, noliekot malā visus citus pienākumus. Esmu atstājis amatus gan Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, gan "Liepājas Papīrā". Pēdējais, ko septembra vidū atstāju, bija "Liepājas Papīra" valdes priekšsēdētāja un meitas uzņēmuma "LP fabrika" valdes priekšsēdētāja amats," sacīja Vilnītis.

Tikmēr Liepājas mērs Uldis Sesks aģentūrai LETA teica, ka jautājumā par mēra maiņu pilsētā patlaban nav nekas jauns, tādēļ neko šajā sakarā viņš nevēlas bilst. "Konkrēti termiņi nav pašlaik iezīmēti. Tad, kad būs norunāta tikšanās, tad dosim ziņu," sacīja pilsētas mērs. No viņa teiktā bija noprotams, ka jautājumam par mēra maiņu varētu pievērsties pēc pāris nedēļām.


Sludinājums

:)
19:17 | 15/10/18
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Jā, varētu vienoties par sarunu sākšanu saistībā ar deputāta Vilnīšanu neapstiprināšanu par mēru.

to :)
20:50 | 15/10/18
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

un ko vietā?

YUYTR
01:23 | 16/10/18
ZIŅOT
(-5)
(2)
+

Vitkovski vai Ansiņu

:)
08:58 | 16/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Vitkovski?! Labs joks...

to yuytr
08:40 | 16/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

tie puņķu tapas tak tāpat būs zem tupeles

tieši tā
09:33 | 16/10/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

un tieši tāpēc mēram jābūt NE no Liepājas partijas. Citādi NEKAS nemainīsies.Punkts.

laimes lācis
13:50 | 16/10/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Sesks apčakarēja Vilnīti pēc pašvaldību vēlēšanām un Sesks apčakarēs Vilnīti tagad.
Vilnītim bija vienreizēja iespēja tūlīt pēc pašvaldību vēlēšanām vienojoties ar Liepājā liberāli noskaņotajiem Saskaņas deputātiem un pārņemt varu Liepājas pilsētā. Tādejādi tiktu vājināta arī ZZS pozīcija pirms nacionālajām vēlēšanām.
Seskam zeme dega zeme zem kājām. Palīdzība un atbalsts tika meklēts visur. Gan pie nacionāli noskaņotajiem sabiedriebas pārstāvjiem, gan pie Brigmaņa, gan sekojoši pie LRA pārstāvjiem. Velti Vilnītis paklausīja krimināli sodītajam Dainim Liepiņam un piekrita sarunām ar Sesku. Zaudēja Vilnītis un zaudēja LRA.

Dagoberts
18:35 | 16/10/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ja Vilnītis toreiz vienotos ar Saskaņu, viņš būtu politisks līķis. Tieši tāpat, kā tāds kļūs Sesks, ja tagad piečakarēs Vilnīti.

okupācija okupējamo rokām
12:00 | 17/10/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kā zombēti - kā vēlēšanas, tā nebeidzamie pastāsti ar biedinājumiem ``saskaņa nāk!``. Tā saskaņa ar ``Saskaņu`` jau cementa cietumā, bet aizgūtnēm klārē (nevar saprast tikai kam, jo tauta jau pati redz - ``maigā`` okupācija notikusi un notiek pašu okupējamo rokām un mutēm), cik kurš sparīgs pret saskaņām. Kamēr izliksimies - viļnojamies vai seskojamies - tauta turpinās pazust.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki