Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vilnīša pirmais atskaites punkts – Liepājas dzimšanas diena


atlikušas 250 zīmes


Vilnīša pirmais atskaites punkts – Liepājas dzimšanas diena (20)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 29. novembrī, 2018 | BIRKAS: Jānis Vilnītis , Dome , sabiedriskais transports , pabalsti
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Jaunievēlētais domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, atbildot uz portāla irliepaja.lv jautājumu, norādīja, ka pirmos darbus grasās pabeigt līdz Liepājas dzimšanas dienai.

Atbildot uz jautājumu, kam īpaši pievērsīs uzmanību savā jaunajā amatā, Vilnītis sacīja:

"Ir trīs lietas, kuras vēlos paveikt līdz Liepājas dzimšanas dienai: internātskolas jautājuma atrisināšana, pavirzīt tālāk koncepciju par sabiedriskā transporta uzskaites un norēķinu sistēmas ieviešanu, kā arī atrast līdzekļus budžetā piedzimšanas pabalsta palielināšanai – tas varētu notikt, sākot ar 1.janvāri, un tam, lai atvieglojumus (pašvaldības sniegto pakalpojumu maksa, sabiedriskā transporta pakalpojumi utt.) pašvaldībā saņemtu daudzbērnu ģimenes, sākot jau ar trīs bērniem, nevis četriem un pieciem, kā ir šobrīd."


Sludinājums

ļoti labi
12:00 | 29/11/18
ZIŅOT
(-6)
(13)
+

malacis Vilnītis!!! izklausās cerīgi!

hh
17:32 | 04/12/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

I ko tev liecina Vilnīša kermeņa valoda? Keks ticis amata krēslā pie siles vai sam***ies ?

liepājnieks
21:47 | 29/11/18
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

Neļaujiet tam Ansiņam sēdēt blakus jaunam mēram, jo Ansiņa ķermeņa valoda liecina par atklātu vēlmi uz fizisku vardarbību pret mūsu tagadējo mēru.

Skats
14:13 | 29/11/18
ZIŅOT
(-10)
(11)
+

Cerīgi? Ko nu kurš uzskata par cerību. Pabeigs jau cita iesāktos darbus. Gribētos viņa vīziju plašākā redzējumā dzirdēt.

Zigfrīds
12:01 | 29/11/18
ZIŅOT
(-7)
(16)
+

Gansiņa seja bildē izsaka daudz ko... Jānim- neuzticieties šiem abiem attēlā redzamajiem "vietniekiem" ar "padomniekiem"

Jautājums
12:04 | 29/11/18
ZIŅOT
(-4)
(14)
+

Ansiņa kungam- kad beidzot Liepājā bērniem būs pieejami zobārsta pakalpojumi? Par ko Jums maksā algu visus šos gadus, ja nevarat sakārtot tik svarīgu jautājumu??

Vilnītim
12:06 | 29/11/18
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Un obligāti atlaidiet veco blēdi Naumu

to Vilnītim
13:21 | 29/11/18
ZIŅOT
(-6)
(5)
+

man jau nāk smiekli,katrā publikācijā par Vilnīti ,noteikti kāds komentārs ir pret Vorobeičiku. tā izskatās ka kādam, nu ļoti gribās tai viņa vietā .Atslābsti,Vilnītis jau nav tik dumjš,lai nesaprastu,kādu spēli tu te spēlē.

parasts vēlētājs
14:25 | 29/11/18
ZIŅOT
(-7)
(22)
+

Lieliski! Vēlu veiksmi jaunajam mēram. Lai spēks noturēties pret visiem zemūdens akmeņiem un traucēkļiem. Vēlu mēram attaisnot viņa vēlētāju cerības, ka viss notiks ar mērķi mazliet pajaukt veco, stagnējušo sistēmu, kur galvenais kritērijs ir lojalitāte, nevis profesionalitāte. Visiem ierēdņiem ieteiktu atcerēties sen aizmirstu faktu, ka viņi ir sabiedrības algoti darbinieki, kam darba devējs ir parastais liepājnieks - nodokļu maksātājs un nevis tikai viens otrs prominents kungs vai kundze. Ka nauda, ko pārdalāt, ir nevis domes vai jūsu iestādes nauda, bet Liepājas nodokļu maksātāju nauda. Un, ka jūs savos amatos esat parastā liepājnieka dēļ. Vesela rinda iedomīgu ierēdņu to ir šajos 22 gados aizmirsuši un jūtas neaizstājami un visvareni kā uz mūžu iecelti monarhi. Vienkāršību un sirdi, mīļie! Lai veiksme Jānim Vilnītim un viņa komandai!

Cicerons
13:29 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Starp citu, nevienā no pašvaldībām nestrādā neviens ierēdnis! Ierēdņus var satikt tikai valsts iestādēs!

parasts vēlētājs
20:07 | 29/11/18
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Vaaaaiiii, cik asa reakcija uzreiz! Cienījamā ierēdne (nešaubos, ka tā esat tieši Jūs): TIEŠI KURĀ VIETĀ šajā manā komentārā Jūs izlasījāt aicinājumu atlaist ierēdni tikai tāpēc, ka viņš ilgi tur strādā? Tieši kurā teikumā? Un vēl - vai tekstā kaut kur bija minēts, ka nevajag izvērtēt darba kvalitāti un kvalifikācijas atbilstību? Ka darbā jāņem vienkārši labi cilvēki? NĒ! Tad par ko Jūs te vispār rakstāt savā paranoiskajā izmisumā? Beidziet fantazēt par tiesām u.t.t. Silts ieteikums - pirms kaut ko komentējat, pavisam RŪPĪGI izlasiet tekstu, par kuru gribat paust savu viedokli. Citādi sanāk pavisam nelāgi - Jūs aizstāvaties pat pret to, kas nav pat apgalvots. Tā jau saka, ka labākā aizsardzība esot uzbrukums. Tas ir arī par Jums! :-) Tika rakstīts "...mazliet pajaukt veco sistēmu", nevis "atlaist pilnīgi visus ierēdņus" vai "atlaist visus pēc kārtas". Halooo, attopieties un, lūdzu, sāciet rūpīgāk lasīt tekstus. Jūs tur, Rožu ielā, dokumentus arī tik pavirši lasāt? ;-)

cits parasts vēlētājs
17:49 | 29/11/18
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Arī vēlu veiksmi+izturību jaunajam pilsētas mēram! Parastie liepājnieki no Vilnīša kunga sagaida- nākotnē netērēt naudu dažādiem megaprojektiem, bet cilvēku IKDIENAS vajadzību risināšanai( REĀLAS darba vietas, pieklājīgi un kompetenti pašvaldības darbinieki savos amatos, TAISNĪGI pašvaldības rīkoti iepirkumi un elementāras kārtības ieviešana pilsētas izglītības, bērnu sporta, būvvaldes u.c jomās).Atcerēties, ka pašvaldībai jābūt SAIMNIEKAM, noteicējam Liepājas autobusu parkā, pilsētas slimnīcā,LNApsaimniekotājā nevis "mazajam brālim"(kā ir patreiz).Lai veicas! Ja rīkosieties-būs Jums pilsētnieku cieņa un atbalsts.

Atver acis
16:52 | 29/11/18
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Kādu vienkāršību! Profesionalitāti un kvalitāti novēlu. Pašvaldība nav nekāds labdarības nams, kurā jādod darbs tikai tāpēc, ka labs cilvēks. Es gaidu, ka par maniem maksātajiem nodokļiem, ko saņem domnieki un viņu komanda, saņemšu arī reālu labumu pilsētai no viņu darba, ne tikai tukšus saukļus Prieks dzīvot Liepājā. Sāciet strādāt!

lieliski jau lieliski,
16:45 | 29/11/18
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

tikai nevar palikt par mēru un atlaist visus pēc kārtas.Neapšaubāmi kadru maiņa ir vajadzīga,tikai saprāta robežās.Nevar atlaist ierēdni tikai tādēļ ,ka viņš ieņem amatu daudzus gadus.Lai veiktu kadru maiņu, un tā būtu taisnīga un lietderīga ,pirmkārt ir jāizvērtē darbinieka darba kvalitāte ,un jāvērtē katrs konkrēts darbinieks pēc paveiktā.Ļoti daudz darbinieki ir profesionāļi savā nozarē.Vilnītis jau tā ir salicis sev lojālus cilvēkus daudzos amatos ,kuri nav spējīgi tikt galā ar uzliktiem pienākumiem.Un vēl ir darba likums un tiesa ,mēs taču dzīvojam tiesiskā valstī,un katrai darbībai pret ierēdni ,vai vienkārša darbinieka, ir jābūt argumentētai .Savādāk vel jēdzīgi nesāks strādāt ,ka sāksies tiesvedības un skandāli ,ap jauno mēru.Ta ka lielie padomdevēji ar kādu nolūku, jūs dodiet tādus neviennozīmīgus padomus?

Hsdghjhffddhjjffjjfdf
15:32 | 29/11/18
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Jociigi ka ir cilveeki kas shaadam tekstam liek miinusus.

morga psihalogs
21:41 | 29/11/18
ZIŅOT
(-5)
(2)
+

Ansiņš un Seska kungs šajā bildē ar Vilnīša stājpozu izskatās pārdomām pārpilni, jo baidās, vai Vilnītis atkal nesauks talkā to Tocelovsli no Saskaņas.

nesatraucies
09:48 | 30/11/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Seskam un Gansiņam jau ir labu labā pieredze, veselu sasaukumu strādājot ar Saskaņu koalīcijā.

morga psihalogs
21:44 | 29/11/18
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Vai Vilnītim piestāv zilais kostīms, zinot viņa attieksmi pret zilajiem cilvēkiem gultā.

psih-logam
19:29 | 06/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu tavam kantorim jau tuvāka abu pārējo kungu ancuka krāsa.

EllinasFinances@gmail.com
01:49 | 05/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

Please Fill the Application Form Below:
- Complete Name:
- Loan Amount Needed:
- Loan Duration:
- Purpose Of Loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki