Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Visvairāk zvana par ielu, ietvju un teritoriju sakopšanu


atlikušas 250 zīmes


Visvairāk zvana par ielu, ietvju un teritoriju sakopšanu (1)

Autors: Dace Ķēde, Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste
Trešdienā, 11. decembrī, 2013 | BIRKAS: karstais tālrunis , Dome , labiekārtošana , Komunālā pārvalde , apgaismojums , rekonstrukcija
Izdrukāt Ziņot
Domes "karstais tālrunis", kurā nonāk liepājnieku sūdzības un ierosinājumi.
Domes "karstais tālrunis", kurā nonāk liepājnieku sūdzības un ierosinājumi.
FOTO: irliepaja.lv

Novembrī uz Liepājas domes „karsto tālruni” 63425197 zvanījuši un savus priekšlikumus vai sūdzības izteikuši 40 iedzīvotāji, portālu informēja Liepājas dome.

Ņemot vērā pilsētā notiekošos plašos apgaismojuma rekonstrukcijas darbus, visvairāk iedzīvotāju zvani bijuši par ielu, ietvju un teritoriju sakopšanas jautājumiem.

Pēc vētras saņemti zvani, ka sašķiebti apgaismes stabi Uliha ielā un Sporta ielā. Komunālā pārvalde informējusi būvniekus, lai konstatētos defektus novērstu.

Tāpat stiprais vējš nogāzis vecu koku Klāva Ukstiņa ielā 9. Iedzīvotājs informē, ka koks pēc vētras tika operatīvi nozāģēts, taču ir palicis liels celms un lūdz to izrakt, kā arī novākt zarus, kas palikuši uz ēkas jumta. Informācija nodota Komunālai pārvaldei, un teritorija sakārtota.

Vairāki iedzīvotāji uz „karsto tālruni” zvanījuši, lai informētu par nekoptiem privātīpašumiem. Informācija nodota Pašvaldības policijai.

Vairāki iedzīvotāji izteikuši pretenzijas par grozījumiem Ministru kabineta noteikumos par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu izmaksu aprēķināšanu, kas stājās spēkā ar š.g. 1.oktobrī.

Kā jau iepriekš ziņots, turpmāk maksu par pakalpojumiem vairs neaprēķinās, ņemot vērā dzīvoklī dzīvojošo personu skaitu, bet gan atbilstoši atsevišķo īpašumu skaitam. Lai saglabātu iepriekšējās apmaksas kārtību par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, nepieciešams mājas dzīvokļu īpašnieku kopības lēmums, kas iesniedzams nama apsaimniekotājam.

Kāds iedzīvotājs interesējas, kad tiks sakārtota „gājēju ielas daļa” pie mājas Klaipēdas ielā 5. Komunālā pārvalde informē, ka līdz 1.decembrim tiks veikta seguma pagaidu sakārtošana un lielāko bedru aizpildīšanu ar frēzēto asfaltu. Ietves pilnīga sakārtošana paredzēta 2014.gadā.

Uz „karsto tālruni” saņemts zvans no dzīvojamās mājas Baznīcas ielā 20 iedzīvotāja, kurš lūdz palīdzību, lai varētu atrisināt automašīnas novietošanas problēmu pie minētās mājas. Liepājas namu apsaimniekotājs informē: lai varētu ierobežot automašīnu novietošanu pie mājas logiem, 50% plus vienam mājas iedzīvotājam ir jāpieņem lēmums par dzeltenās līnijas vai zīmes „Iebraukt aizliegts!” uzstādīšanu.

Kā informē kāds iedzīvotājs, Uliha ielā, posmā no Rožu ielas līdz Jūrmalas ielai, tika veikti rakšanas darbi, pēc kuriem ielas segums netika sakārtots, bet aizbērts ar smiltīm. Kā informē pašvaldība, darbu veicējiem piemērots administratīvais sods par seguma neuzturēšanu kārtībā, kā arī uzdots segumu nekavējoties sakārtot.

Uz „karsto tālruni” saņemta arī pateicība par Ģenerāļa Baloža ielas ietves remontu. Iedzīvotājs atzīst, ka iela tagad tiešām ir skaista. Papildus tiek izteikts lūgums autobusa pieturvietā Ģenerāļa Baloža ielā 6 uzstādīt nojumi, jo šeit vienmēr ir daudz cilvēku, kas gaida autobusu, t.sk. daudz skolēnu, bet sliktos laika apstākļos nav kur patverties no lietus un sniega. Pašvaldība informē, ka, sastādot 2014.gada budžetu, tiks izvērtēta un izskatīta iespēja nojumi uzbūvēt.

Savukārt kāds cits zvanītājs vēlas izteikt pateicību Liepājas domes priekšsēdētājam par vēlmi veikt atkārtotu ekspertīzi koncertzāles „Lielais dzintars” tehniskajā projektā. „Prieks, ka U. Seska kungs rūpējas par Liepājas iedzīvotājiem,” saka iedzīvotājs un ekspertīzes veikšanā aicina pieaicināt ārzemju speciālistus.

 „Karstā tālruņa” automātiskā atbildētāja numurs ir 63425197 un iedzīvotājiem uz to ir iespējams piezvanīt visu diennakti. Saņemtie zvani ar iedzīvotāju priekšlikumiem iespēju robežās tiek pārbaudīti un nodoti tālāk atbildīgajām instancēm, lai minētie trūkumi tiktu novērsti.

Zvanot uz „karsto tālruni”, lūgums pēc iespējas precīzāk izklāstīt situāciju un minēt konkrētas adreses, lai atvieglotu un paātrinātu atbildīgo instanču operatīvu darbu, kā arī nepieciešamības gadījumā atstāt savu kontaktinformāciju.

Sludinājums

būvnieks
10:41 | 11/12/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

"kāds cits zvanītājs vēlas izteikt pateicību Liepājas domes priekšsēdētājam par vēlmi veikt atkārtotu ekspertīzi koncertzāles „Lielais dzintars” tehniskajā projektā" - vai nav skaisti? Vairs neuzticamies Vecvagara kantorim?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki