Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vitkovskis un Hadarovičs Kurzemes plānošanas reģionā


atlikušas 250 zīmes


Vitkovskis un Hadarovičs Kurzemes plānošanas reģionā (3)

Piektdienā, 26. jūlijā, 2013 | BIRKAS: Dome , Vilnis Vitkovskis , Jurijs Hadarovičs , Kurzemes plānošanas reģions
Izdrukāt Ziņot
Vilnis Vitkovskis (LP).
Vilnis Vitkovskis (LP).
FOTO: irliepaja.lv

Ar Liepājas domes lēmumu domes priekšsēdētāja vietnieks Hadarovičs (SC) un deputāts Vitkovskis (LP) izvirzīti darbam Kurzemes plānošanas reģiona struktūrvienībās.

Ar domes lēmumu domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Hadarovičs izvirzīts darbam plānošanas reģiona attīstības padomē, savukārt deputāts Vilnis Vitkovskis – sabiedriskā transporta komisijā. Hadarovičam arī atļāva apvienot domes priekšsēdētāja vietnieka un dttīstības padomes locekļa amatu.

Līdz ar to atcelti iepriekš pieņemtie domes lēmumi, ar kuriem darbam Kurzemes plānošanas reģiona attīstības padomē tika izvirzīts Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš (kopš 2009.gada jūlija), bet sabiedriskā transporta komisijā – deputāts Ivars Ķervis (kopš 2010.gada janvāra).


Sludinājums

Ietaupīt
08:35 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Ja darbinieks vienlaicīgi var strādāt divos amatos, tas nozīmē, ka amats nav noslogots ar astoņu stundu darba dienā veicamiem darbiem, tātad algu maksā nelietderīgi, izšķērdējot valsts līdzekļus.
Vajag procentuāli sadalīt, cik darba stundas ir jāpatērē vienā amatā, cik otrā. Tad procentuāli sadalīt, cik % no pilnas štata vietas apmaksāt par veicamo darbu.

j a gan
09:15 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

varam tikai minēt cik V.Vitkovska k-gam tiks vēl piespēlēti amati, lai sagrabinātu līdzšinējo attīstības departamenta algu...un bonusus,

Izskatās
09:41 | 26/07/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

ka Hadarovičs tiek pirkts vēl vērienīgāk

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki