Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Zemes komisijā Vīksnu un Goldi nomainīs Hadarovičs un Ločmele


atlikušas 250 zīmes


Zemes komisijā Vīksnu un Goldi nomainīs Hadarovičs un Ločmele (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 18. decembrī, 2013 | BIRKAS: Dome , Zemes komisija , Jurijs Hadarovičs , Līga Ločmele , Iveta Ansone , Maija Ķerve , Inga Krivcova , Gundars Vīksna , Silva Golde
Izdrukāt Ziņot
Jurijs Hadarovičs turpmāk darbosies arī Zemes komisijā.
Jurijs Hadarovičs turpmāk darbosies arī Zemes komisijā.
FOTO: irliepaja.lv

Domes 12.decembra sēdē deputāti apstiprināja jaunu Zemes komisijas sastāvu, sakarā ar divu iepriekš apstiprināto komisijas locekļu atbrīvošanu.

Zemes komisijas jaunajā sastāvā darbosies pieci locekļi: Jurijs Hadarovičs, Inga Krivcova, Maija Ķerve un Līga Ločmele, kā arī komisijas priekšsēdētāja Iveta Ansone.

Iepriekš komisijā bija ievēlēti Silva Golde, Inga Krivcova, Maija Ķerve un Gundars Vīksna, kā arī komisijas priekšsēdētāja – Iveta Ansone.

Jaunais sastāvs izveidots sakarā ar to, ka domē saņemts iesniegums no Gundara Vīksnas un Silvas Goldes ar lūgumu atbrīvot viņus no Zemes komisijas locekļu pienākumu pildīšanas.

Saskaņā ar likumu pilsētas zemes komisijas sastāvā jāietilpst pilsētas domes priekšsēdētājam vai viņa vietniekam un zemes ierīkotājam. Tāpēc komisijas sastāvā iekļauts domes priekšsēdētāja vietnieka tūrisma un investīciju jautājumos Jurijs Hadarovis un Būvvaldes galvenās zemes ierīcības inženiere Līga Ločmele.


Sludinājums

Man130
08:27 | 18/12/13
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Pujena ar Hodoroviču ir kā cimds ar roku- abi domā,ka ir pasaules naba,abus neviens neuztver nopietni.

sviests
10:41 | 18/12/13
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

vēl viens bariņš liekēžu

es arī
11:18 | 18/12/13
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Sviest, lai nebūtu apkārt bariem liekēžu, izvirzi savu kandidatūru, prezentē savu programu, noslavē savas milzīgās darba spējas, varbūt arī izdodas kādu amatiņu izsist un tad varēsi ēst maizīti ar sviestu un neēst citus.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki