Būs studijas "Pērlītes" pavasara koncerts "Lai skan!" (1)

BIRKAS:
koncerts , TMKC , Latviešu biedrības nams , Pērlītes

Sestdien, 28.aprīlī, pulksten 13 Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra bērnu un jauniešu vokālā studija "Pērlītes" un vadītāja Iveta Logina aicina uz pavasara koncertu "Lai skan!".

"Kursas Putnos" uzstāsies grupa "JŪK" un Anita Intaite

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts
Anita Intaite

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28.aprīlī, kultūrvietā "Kursas Putni" uzstāsies Edgara Šubrovska un Sniedzes Prauliņas pārstāvētā grupa "JŪK", kā arī dziedātāja Anita Intaite.

Svētdien arī Liepājā notiks Dejas dienas pasākums

BIRKAS:
Dejas diena , koncerts , Horeo , Latviešu biedrības nams

29.aprīlis ir UNESCO starptautiskā Dejas diena. Studija "Horeo" sadarbībā ar "Ideju vēstniecību" jau astoto gadu pēc kārtas organizē dejas svētkus Liepājas iedzīvotājiem.

Festivālā "Vārti" šogad plaša dziesminieku programma

BIRKAS:
dziesminieki , festivāls , Pope , Maija Kalniņa , Austras biedrība , teātris

No 20. līdz 22.jūlijam Venstpils novada Popē notiks dullo dauku festivāls "Vārti", kurai šogad gaidāma plaša dziesminieku programma, informē organizatori.

Piedāvā bezmaksas vindsērfinga nodarbību visai klasei (4)

BIRKAS:
vindsērfings , Rietumkrasts , Karosta

Latvijas Vindsērfinga asociācija 1.jūnijā aicina ikvienu vidusskolas klasi kopā ar savu sporta skolotāju uz bezmaksas vindsērfinga nodarbību Karostā.

Liepājas Neatkarīgais teātris aicina uz pirmizrādi "Ziedi"

BIRKAS:
Wiktorija , Neatkarīgais teātris , Daina Kandēvica , Ainars Pūpols , Sandija Kalniņa

Sestdien, 5.maijā, pulksten 17 Kultūras namā "Wiktorija" ar iestudējuma "Ziedi" pirmizrādi  Sandijas  Kalniņas lugai "Metāla ziedi" savi piesaka Liepājas Neatkarīgais teātris.

"Lielais dzintars" uz uzvedumu aicina mazākos apmeklētājus

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts

Piektdien, 11.maijā "Lielais dzintars" aicina ģimenes, jaunākos apmeklētājus un pasniedzējus uz diviem koncertuzveduma "Smilšu pasaka ar Zelta putnu" seansiem pulksten 10 un 12.

Liepājas Leļļu teātrī repertuāra izmaiņas

BIRKAS:
Leļļu teātris

Svētdien, 22.aprīlī, pulksten 12 izrādes "Kā zvēri Pēterīti pārmācīja" vietā tiks rādīta "Bruno mācās skaitīt", savukārt sestdien, 21.aprīlī, pulksten 12, kā paredzēts tiks rādīta izrāde "Sarkangalvīte".

Biedrības namā būs Noras Bumbieres fonda koncerts

BIRKAS:
koncerts , Latviešu biedrības nams

Godinot iemīļotās dziedātājas piemiņu, svētdien, 20.maijā, pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē notiks Noras Bumbieres fonda rīkotais koncerts "Atmiņu portrets".

Aicina uz "Jam Session" ar slaveniem džeza meistariem

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Civita Nova , Jam Session , koncerts , džezs

Otrdien, 24.aprīlī, pulksten 20 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā "Civita Nova" notiks jau par tradīciju kļuvušais muzikālais pasākums "Jam Session".

Būs radīšanas noslēpumi kopā ar Andri Vecumnieku

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts

Otrdien, 24.aprīlī, koncertzālē "Lielais dzintars" pulksten 10, 11.30 un 13 Liepājas Simfoniskais orķestris koncertos bērniem un jauniešiem turpinās šķetināt mūzikas radīšanas noslēpumus.

"Kursas putnos" uzstāsies Tīna Šipkēvica un "Riga Reggae"

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni

Šajā nedēļas nogalē, 20. un 21.aprīlī, kultūrvietā "Kursas putni" gaidāmi Tīnas Šipkēvicas un regeja apvienības "Riga Reggae" koncerti, informē organizatori.

Mainīts "MESA" koncerta sākuma laiks sestdien

BIRKAS:
LOC , koncerts

Saistībā ar pārcelto darba dienu, pasākuma organizatori nolēmuši mainīt "MESA" koncerta sākuma laiku sestdien, 21.aprīlī, no pulksten 19 uz pulksten 20.

Ceturtdien spēka dziesmu vakarā viesosies etno kompānija "Zeidi"

BIRKAS:
Spēka dziesmas , folklora , koncerts , Namīns

Ceturtdien, 19.aprīlī, pulksten 18 folkloras centrā "Namīns" notiks ikmēneša spēka dziesmu vakars. Īpašie viesi – etno kompānija "Zeidi" no Rīgas. Ieeja par ziedojumiem.

Notiks boulinga turnīrs Liepājas uzņēmumiem

BIRKAS:
boulings , Dzintara boulings

Ceturtdien, 19.aprīlī, pulksten 18, "Dzintara boulingā" (Peldu ielā 66) notiks īpašs komandu boulinga turnīrs Liepājas uzņēmumiem. Pieteikties aicināts ikviens uzņēmums.

Bruņoto spēku bigbenda džeza ansamblis koncertēs Nīcā

BIRKAS:
koncerts , bigbends , NBS , Nīcas novads

Otrdien, 17.aprīlī, pulksten 18 Nīcas kultūras namā uz koncertu aicina Nacionālo bruņoto spēku bigbenda džeza ansamblis. Ieeja koncertā – bez maksas

Leļļu teātrī būs latviešu tautas teika un pasaules klasika

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī tiks rādīta izrāde "Teika par vilciņu", kas balstīta uz latviešu tautas teikām un "Īkstīte", kas ir Hansa Kristiana Andersena, pasaules pasaku klasika.

"Melo-M" ar Latvijas simtgades tūres koncertu "Lielajā dzintarā"

BIRKAS:
Latvijai 100 , koncerts , Melo-M , Lielais Dzintars

Sestdien, 14.aprīlī pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" ar Latvijas simtgades koncerttūres koncertu viesosies čellu trio "Melo-M".

"Lai sasaucamies, lai dziedam" skanēs arī Liepājas teātrī

BIRKAS:
koncerts , teātris , Valdis Lūriņš

Ekspresīvais koncertuzvedums "Lai sasaucamies, lai dziedam!" pēc pirmizrādes Rīgas VEF kultūras pilī dosies uz Liepāju, kur 25.aprīlī būs skatāms uz Liepājas teātra skatuves.

"Kursas Putnos" notiks Čaplina nakts ar klavierēm

BIRKAS:
kino , Kursas putni

Piektdien, 13.aprīlī, pulksten 22 kultūrvietā "Kursas Putni" notiks Čārlijam Čaplinam veltīts tematiskais nakts pasākums ar pianistu Gunti Veilandu.