Biedrības namā notiks sezonas noslēguma pasākums

BIRKAS:
balle , Latviešu biedrības nams

Sestdien, 13.aprīlī, no pulksten 20 Liepājas latviešu biedrības namā notiks eksotisks sezonas noslēguma pasākums ar nosaukumu "Havajiešu ballīte".

Liepājai dzimšanas dienā dāvina pašdarinātus pūķus

BIRKAS:
1.ģimnāzija

Atzīmējot pilsētas 394. dzimšanas dienu un uzsākot Radošuma dienas, Valsts 1.ģimnāzijas jaunieši sadarbībā ar fizikas skolotājiem rīkoja akciju "Pūķi Latvijas vēju galvaspilsētā".

Uzstāsies populārā grupa "Baritoni" ar viesiem

BIRKAS:
LOC , koncerts

Svētdien, 24.martā, pulksten 15 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē uzstāsies šovā "X-faktors" panākumus guvušie dalībnieki – grupa “Baritoni”.

Sestdien demonstrēs tērpus un rādīs izrādi

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Modes un mākslas studija

Sestdien, 23.martā, pulksten 19 koncertzāles "Lielais Dzintars" mākslas telpā "Civita Nova", 1. stāvā, Liepājas Modes un Mākslas Studija aicina uz pavasara pasākumu – izrādi "Skatiens".

Pasākumu gada balvai nominēti seši Liepājas pasākumi (3)

BIRKAS:
Lielais Dzintars , Pasākumu gada balva

Latvijas Pasākumu producentu apvienības apbalvojumam "Pasākumu gada balva 2018" nominēti seši Liepājas pasākumi, informē domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Sestdien būs iespēja saposties pavasarim

BIRKAS:
skaistumkopšana , Baata

Sestdien 16.martā tirdzniecības centrā "Baata" gaidāms spožākais šīs sezonas pasākums "Saposies pavasarim", informē pasākumu aģentūra "Lemon Pepper Events".

Jaunās mūzikas konkursā "Durvis" saņemti 30 pieteikumi

BIRKAS:
Dzintars Hmieļevskis , konkurss , Rietumu radio

"Rietumu radio" rīkotajā jaunās mūzikas konkursā "Durvis" saņemti 30 pieteikumi no visas Latvijas: Liepājas, Rīgas, Jelgavas, Jūrmalas un citām.

Jauniešu māja sestdien aicina uz jaunu lomu spēli

BIRKAS:
Jauniešu māja , Edmons Grudulis

Sestdien, 16.martā, pulksten 16 liepājnieki aicināti  uz Jauniešu māju, Kungu ielā 24, lai spēlētu vēl nebijušu spēli "King's Town", ko izveidojis liepājnieks Edmons Grudulis.

Liepājniekiem biļetes uz "Summer Sound" pieejamas lētāk (2)

BIRKAS:
Summer Sound

Festivāls "Summer Sound", kurš norisināises Liepājā, 2. un 3. augustā liepājniekiem un Liepājas viesiem piedāvā iegādāties biļetes uz festivālu lētāk.

Liepājā uzstāsies "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts"

BIRKAS:
koncerts , Wiktorija

Piektdien, 22.martā, pulksten 20 kultūras namā "Wiktorija" uzstāsies divas pašmāju grupas – "Laime Pilnīga" un "The Coco’nuts", kurām pievienosies arī saksofonists Kristaps Lubovs.

Biedrības namā notiks spēlfilmas "1906" reģionālā pirmizrāde

BIRKAS:
kino , Mārtiņš Kalita , Latviešu biedrības nams

Piektdien, 15.martā, pulksten 19 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks režisora Gata Šmita krimināldrāmas "1906" reģionālā pirmizrāde un tikšanās ar filmas veidotājiem un aktieriem.

Tuvojas bērnu tautas deju svētki "Pilna sauja dzintariņu"

BIRKAS:
Selēna Vasiļjeva , Pilna sauja dzintariņu , Latviešu biedrības nams , Inta Āboliņa

22.martā notiks 16. bērnu tautas deju svētkiem "Pilna sauja dzintariņu". Svētku mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus Dziesmu un deju svētku procesā un tradīcijas saglabāšanā.

Festivāls "Summer Sound" izziņo pirmo mākslinieku vārdus (2)

BIRKAS:
pludmale , festivāls , Summer Sound

Šī gada "Summer Sound" festivālā, kurš norisināsies Liepājā 2. un 3. augustā uzstāsies vairāki ārzemju un pašmāju mākslinieki, informē festivāla preses pārstāve Alise Pabērza.

Leļļu teātrī sestdien pirmizrāde – "Trīs ruksīši"

BIRKAS:
Leļļu teātris , pirmizrāde

Šajā nedēļas nogalē, sestdien, 9.martā, pulksten 12 un svētdien, 10.martā pulksten 12 Liepājas leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos brāļu Grimmu pasaka "Trīs ruksīši".

Liepājā notiks 5. Latvijas pasākumu forums

BIRKAS:
Pasākumu forums , Lielais Dzintars

Koncertzālē "Lielais dzintars" no 19. līdz 22. martam notiks 5. Latvijas Pasākumu forums, kas jau piekto reizi pulcēs pasākumu industrijas profesionāļus no visas Latvijas.

Būs koncerts visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…"

BIRKAS:
mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars , koncerts

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) 30. martā pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" piedāvās koncertu visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…".

Liepājnieki aicināti uz tradicionalo diskonakti Grobiņā

BIRKAS:
diskotēka , Grobiņa

8.martā Grobiņas novada kultūras centrā "Robežnieki" valdīs īpaša un neatkārtoja disko noskaņa. Šogad pasākums izskanēs Sieviešu dienas noskaņu. Diskonakts tur notiks jau ceturto reizi.

Grupa "Credo" aicina uz 45 gadu jubilejas koncertu (2)

BIRKAS:
koncerts , Credo , Lielais Dzintars

11.maijā koncertzālē "Lielais Dzintars" uz grandiozu 45 gadu jubilejas koncertu  "Credo 45 / zelta sastāvs" aicina leģendārā grupa "Credo". Koncertu sākums – pullksten 15 un 19.

Ansamblis "Dziedonis" sagatavojis ikgadējo sveicienu dāmām

BIRKAS:
koncerts , Dziedonis , TMKC , Latviešu biedrības nams , 8.marts

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru vokālais ansamblis "Dziedonis" un tā vadītājs Valdis Aivars aicina uz Sieviešu dienas koncertu "Gan es Tevi atradīšu".

Notiks trīs īpaši koncerti bērniem un jauniešiem

BIRKAS:
Lielais Dzintars , koncerts

Pavasarī – martā, aprīlī un maijā – koncertzāle "Lielais dzintars" bērnus un jauniešus, kā arī viņu vecākus un skolotājus aicina uz trim košiem koncertiem.