Leļļu teātrī aicina Sarkangalvīte un jautra trīs draugu kompānija

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs Sarkangalvīte, kā arī jautra bērnu kompānija, kuri, lai dienu padarītu jautrāku brauc ar iedomu vilcienu un zvana mēnesim.

"Putnos" uzstāsies Kārlis Kazāks un notiks "Dzejas slams" (6)

BIRKAS:
Kursas putni , dzeja , koncerts

Šajā nedēļas nogalē, 16. un 17.februārī, kultūrvietā "Kursas Putni" notiks dziesminieka Kārļa Kazāka koncerts un jauno dzejnieku konkurss "Dzejas slams".

"Fontaine Palace" gaidāma vētraina nedēļas nogale (1)

BIRKAS:
koncerts , Fontaine palace
Apvienība

Šajā nedēļas nogalē klubā "Fontaine Palace" gaidāmi divi vērā ņemami notikumi. Pirmais no tiem būs leģendārās pašmāju pankroka grupas "PND" divdesmit gadu jubilejas svinības.

Būs Zanes Daudziņas monoizrāde "Tāda es esmu"

BIRKAS:
LOC , izrāde , 8.marts

Par godu Sieviešu dienai aktrise Zane Daudziņa dosies ar savu monoizrādi "Tāda es esmu" pie liepājniekiem. Tā būs vērojama 4.martā pluksten 15 Liepājas Olimpiskā Centra Rožu zālē.

"Bufetē" notiks džeza koncerts un Azerbaidžānas vakars.

BIRKAS:
Red Sun Buffet , koncerts , Edgars Jānis Kārkliņš

Sestdien,10.februārī, kafejnīcā "Red Sun Buffet", Pasta ielā 2, notiks džeza mūzikas vakars ar Edgara Jāņa Kārkliņa džeza kvartetu. Tas sāksies pulksten 21.

Biedrības namā ar jaunu šovu uzstāsies Ukrainas cirka trupa

BIRKAS:
cirks , Latviešu biedrības nams

21.februārī pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības namā viesosies cirka kolektīvs "Argo" no Ukrainas ar jaunu cirka šovu “Troļļu piedzīvojumi”, uz kuru īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem.

Leļļu teātrī gaidīs bezbiļetnieks Zaķis un labais melderis Kaķītis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs bezbiļetnieks Zaķis, kurš brauca uz Rīgu pēc skābētu kāpostu sēklām un labais melderis Kaķītis, kuram Velns atņēma dzirnavas.

Rešetins un Legante gatavojas vērienīgam lielkoncertam (1)

BIRKAS:
koncerts , LOC , Liepāja izAICINA

Jau vairākus mēnešus aktieris un režisors Intars Rešetins ir biežs viesis Liepājā, kur nododas lielkoncerta "Liepāja izAicina" veidošanai, kurā dalību ņēmusi arī TV dīva Dagmāra Legante.

Arī Liepājā izskanēs koncerts "Sounds of the Music"

BIRKAS:
koncerts , Lielais Dzintars , Edgars Pujāts , Inese Kučinska

Šoruden Latvijas lielākajās koncertzālēs Rēzeknē, Cēsīs un Liepājā izskanēs krāšņs pasaules skaistāko mūziklu melodiju koncerts "Sounds of the Music".

"Dzintara trio" piedāvā koncertu "Kursas putnos" (2)

BIRKAS:
koncerts , Kursas putni , Dzintars Beitāns

Sestdien, 10.februārī, pulksten 21 "Kursas putnos" būs salonmūzikas trio uzstāšanās ar vijolnieka Dzintara Beitāna, kontrabasista Gunta Kolerta un ģitārista Māra Kupča dalību.

Kori "INTIS" un "Austrums" aicina uz koncertu "Mīlas dziesmas"

BIRKAS:
koncerts , INTIS , Latviešu biedrības nams , Valentīndiena

Tuvojoties Valentīna dienai, 10.februārī, pulksten 15 jauktais koris "INTIS", diriģente Ilze Valce un Rīgas Latviešu biedrības jaukto koris "Austrums" aicina uz koncertu "Mīlas dziesmas".

Aicina uz "Jam Session" ar lietuviešu trompetistu Višņausku

BIRKAS:
koncerts , Jam Session , džezs , Lielais Dzintars

Otrdien, 6.februārī, pulksten 20 Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā "Civita Nova" notiks jau par tradīciju kļuvušais muzikālais pasākums "Jam Session".

Biedrības namā notiks koncerts "Čigānu mūzikas virpulī"

BIRKAS:
koncerts , Latviešu biedrības nams

Ceļojumu pa Latviju ir uzsācis starptautiskais teātra koncerts "Čigānu mūzikas virpulī", kurš 18.februārī pulksten 17 tiks uzvests arī uz Liepājas Latviešu biedrības nama skatuves.

Ar sirsnīgu koncertu atvērta Rača grāmatas "365" otrā daļa Ar koncertu atvērta Guntara Rača grāmatas “365” otrā daļa

BIRKAS:
Guntars Račs , dzeja , grāmata , koncerts , LOC

Aizvadītās nedēļas nogalē, 2.februārī, ar koncertu dzimtajā Liepājā Guntars Račs atvēra savas populārās dzejoļu grāmatas "365" 2. daļu.

"Red Sun Buffet" uzstāsies Edvards Grieze

BIRKAS:
Red Sun Buffet , koncerts

Sestdien, 3.februārī, kafejnīcā "Red Sun Buffet" notiks dzīvās mūzikas vakars ar Edvardu Griezi. Šobrīd mākslinieks šķir jaunu lappusi karjerā, mainot skatuves vārdu uz Eds Rallidae.

Izstādē arī tīģeri un Raimonds Pauls Rokdarbu izstādes

BIRKAS:
izstāde , TMKC , Latviešu biedrības nams , Anete Strazda , rokdarbi , Ginta Stavrovska

Liepājas Latviešu biedrības namā jau sesto reizi durvis vērusi izstāde "Manis paša radīts…", kurā savus brīvajos brīžos tapušos izšūšanas meistardarbus izrāda mākslas amatieri.

"Kursas putnos" uzstāsies Toms Bokums un grupa "Cits kvartāls" (3)

BIRKAS:
Kursas putni , koncerts , Movember Latvija , Aivars Grasis

Nedēļas nogalē, 2. un 3.februārī,  kultūrvietā "Kursas putni" uzstāsies mūziķis Toms Bokums un grupa "Cits Kvartāls", kā arī notiks "Movember Latvija" labdarības pasākums.

Sesto reizi būs rokdarbu izstāde "Manis paša radīts…"

BIRKAS:
izstāde , rokdarbi , Latviešu biedrības nams , TMKC

Jau sesto reizi Liepājā tapusi izstāde, kurā pašu radītus rokdarbus izrāda dalībnieki, kuri paralēli ikdienas darbiem nodarbojas ar izšūšanu – vienu no senākajiem rokdarbu veidiem.

Leļļu teātrī ciemos gaidīs Sarkangalvīte un Zeķu zaķis

BIRKAS:
Leļļu teātris

Nedēļas nogalē Liepājas Leļļu teātrī ciemos uz izrādēm gaidīs Sarkangalvīte un Zeķu zaķis, kuram vienmēr kājās ir krāsainas zeķītes.

Pirms koncertturnejas Kleinam un Račam jauna dziesma (1)

BIRKAS:
Guntars Račs , Saldās sejas , Tomass Kleins , video

Grupa "Saldās sejas", kuras pirmsākumi meklējami tālajā 1985.gadā, šī gada februārī dosies savā pirmajā Latvijas koncertturnejā un viesosies arī Liepājā.