Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

11.augustā "Baata" būs atlaižu nakts un pozitīva izklaide visiem


atlikušas 250 zīmes


11.augustā "Baata" būs atlaižu nakts un pozitīva izklaide visiem (1)

Otrdienā, 09. augustā, 2016 | BIRKAS: Baata , Emīls Dreiblats , Aleksandrs Krasavins , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 11.augustā, no pulksten 19 līdz 23 "Baata" norisināsies šīs sezonas karstākais un gaidītākais šī  tirdzinecības centra notikums – Atlaižu nakts, informē organizatori.

Četrās stundās būs jāpaspēj ne tikai izklaidēties – nofotogrāfēties, izbraukt ar "amerikāņu kalniņiem", baudīt labu mūziku –, bet arī izmantot iespēju izdevīgi iepirkties.

No pulksten 20 uz Atlaižu nakts skatuves – šarmantā Agnese Kuplēna un ģitārists Aleksandrs Krasavins piedāvās akustisko programmu, kuras laikā būs iespējams dzirdēt gan pazīstamas latviešu, gan ārzemju dziesmas nedaudz savādākās versijās. Tikmēr daudzpusīgais mūziķis Emīls Dreiblats un pianists Normunds Kalniņš rūpēsies par lustīgāku un ritmiskāku mūziku, repertuārā iekļaujot labi pazīstamas un līdzi dziedamas melodijas.

Atlaižu nakts laikā darbosies "Ismile" interaktīvais fotostūrītis, kurā ikviens pasākuma viesis varēs būs pats savas bildes režisors.

Apmeklētājiem būs iespējams piedzīvot arī reālas emocijas un asas izjūtas ar jaunākās virtuālās realitātes tehnoloģijas palīdzību – uzliekot virtuālās realitātes brilles būs iespēja izbraukt ar amerikāņu kalniņiem,  izšūpoties milzu šūpolēs, kā arī izbaudīt daudzas citas atrakcijas.

Visi pasākumi ir bezmaksas.


Sludinājums

saurupietis
05:28 | 09/08/16
ZIŅOT
(-2)
(0)
+

Arī Griģa Andris piedalīsies sajā atlaižu nakts pasākumā, lai dalītos iespaidos par skaisto veikalu.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki