Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina atklāt Liepājas slepenās ejas Romas dārza naktī


atlikušas 250 zīmes


Aicina atklāt Liepājas slepenās ejas Romas dārza naktī

Trešdienā, 22. augustā, 2018 | BIRKAS: Romas dārzs , Roma Secret Night , Ritvars Embrekts , Zivju 3 , galerija Romas dārzs , Charmiton
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Sesdien, 25. augustā, Zivju ielā 3, Liepājā sadarbībā ar šampanieša zīmolu "Moet&Chandon" pirmo reizi norisināsies Romas dārza nakts pasākums "Roma Secret Night".

Tā laikā plānoti dažādi pārsteigumi un izklaides – Romas dārza mākslas galerijā būs iespēja apskatīt aktuālās izstādes un vēl nebijušu pazemes performanci.

Pasākumu vadīs TV dīva Lelde Ceriņa (Lietaviete), un īpašu mūziku būs sagatavojis DJ Spinga. Katru viesi gaidīs dzirkstošs welcome dzēriens no "Moet&Chandon" un uzkodas no restorāna "Roma". Pasākuma laikā darbosies arī īpaša foto studija "Roma Secret garden". Slepenās ballītes afterparty notiks Liepājas pludmales bārā "Summer Seven".

"Vasaras izskaņā vēlējamies sarīkot liepājniekiem un pilsētas viesiem īpašus svētkus, atklājot Liepāju jaunā gaismā. Mūsu mērķis ir pierādīt, ka šī pilsēta ir lieliska vieta izsmalcinātiem pasākumiem un iemesls bezrūpīgām nedēļas nogalēm atbraucējiem," saka Ritvars Embrekts, radošās apvienības "Šarmants" vadītājs. "Vakars solās būt pozitīvām emocijām bagāts, un pavisam iespējams tas ir tikai sākums jaunam izklaižu iespēju modelim – slēgto pasākumu virknei ar dažādām norises vietām šajā pilsētā."

Pasākuma rīkotāji aicina viesus ierasties savlaicīgi – jau pulksten 20. Pasākuma dress code: balts. Ieeja tikai ar ielūgumiem. Tos iespējams iegādāties, rakstot sarmantipasakumi@gmail.com vai zvanot +371 26109291. Īpašā ielūguma cena: 25 eiro. Ieeja no 18 gadiem.

Papildu informācija atrodama šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki