Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz "Jam Session" ar puertorikāņu džeza ģitāristu


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz "Jam Session" ar puertorikāņu džeza ģitāristu

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Piektdienā, 05. oktobrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Jam Session , džezs , mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Otrdien, 9.oktobrī, pulksten 20 "Lielā dzintara" mākslas telpā "Civita Nova" notiks kārtējais "Jam Session", kurā īpašais viesis šoreiz būs puertorikāņu džeza ģitārists Nefs Irizarī.

Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.

Mūziķis Nefs Irizarī spēlēs kopā ar LMMDV skolotājiem Jāni Ivuškānu (trompete), Rustamu Bagirovu (akordeons), Ati Andersonu (klavieres), Andri Buiķi (bungas) un Mārtiņu Zālīti (kontrabass). Muzikālu pārsteigumu ir sarūpējusi arī LMMDV pasniedzēja Evelīna Korehova (vokāls).

Somijā dzīvojošais puertorikāņu džeza ģitārists Nefs Irizarī savā spēlē apvieno funk, latin un modernā džeza stilus. Pēc pārcelšanās uz dzīvi Somijā, aktīvi muzicējis kopā ar tādiem mūziķiem un grupām kā "Eddie Henderson", "Lonnie Liston Smith", "Jimmy Haslip (of Yellowjackets)", "AfroElements", "Martin Fabricius Trio", "Deniss Pashkevich", "Riga Groove Electro", "Jolanta Gulbe Pashkevich Fly love", "Patrick Furu’s Jazz Strategy", "Andrei Kondakov". Viņa kompozīcija "Despediadas" iekļauta "European Real book", kurā apvienotas izcilākās džeza kompozīcijas kādas jebkad ir ierakstītas.

Nefs Irizarī kā pedagogs turpina iedvesmot jaunos mūziķus gan Skandināvijā, gan Baltijas valstīs, gan Krievijā.

Arī jaunajā "Jam Session" sezonā pēc koncertiem sekos brīvās improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".

Pasākumā ieeja ir bezmaksas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki