Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz "Jam Session" ar Zviedrijas džeza vokālisti


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz "Jam Session" ar Zviedrijas džeza vokālisti

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 20. novembrī, 2018 | BIRKAS: Lielais Dzintars , koncerts , Jam Session , džezs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Otrdien, 20.novembrī, pulksten 20 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā "Civita Nova" notiks "Jam Session", kurā īpašais viesis šoreiz būs džeza vokāliste no Zviedrijas Liselotte Ostbloma.

Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.

Vokāliste Liselotte Ostbloma ir viena no inovatīvākajām džeza dziedātājām un komponistēm Zviedrijā pēdējos gados. Uzstājusies džeza festivālos Stokholmā, Londonā un Ņujorkā. 2015.gadā izstādē "Nobel Creations" interpretējusi Nobela balvu mūzikā. Viņas debija "A Paintbrush Unfold", kuru Ņujorkā miksēja Grammy balvas ieguvējs Deivs Darlingtons, tika atskaņota Zviedrijas Nacionālajā Džeza radio un uzskatīta par labāko zviedru neo soul skaņdarbu 2017. "Jauna zvaigzne džeza zvaigznājā ir dzimusi" – tā par Liselotti raksta zviedru prese 2017.gadā.

Pēc "Jam Session" sekos brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, Valsts Kultūrkapitāla fonds un koncertzāle "Lielais dzintars".

Pasākumā ieeja ir bezmaksas.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki