Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz Mātes dienas koncertu "Es vēlos būt līdzās"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz Mātes dienas koncertu "Es vēlos būt līdzās"

Autors: Iveta Štelmahere, "Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrasabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja
Pirmdienā, 29. aprīlī, 2019 | BIRKAS: TMKC , koncerts , Mātes diena , Iveta Logina , Ivo Fomins , Pērlītes
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Tautas mākslas un kultūras centra bērnu vokālais ansamblis "Pērlītes" 12. maijā pulksten 13 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zāle uz sirdssiltu akustisko koncertu "Es vēlos būt līdzās".

Koncerts veltīts māmiņām un vecmāmiņām Mātes dienā. Koncerta īpašais viesis – Ivo Fomins ar pavadošo grupu.

Katru gadu maija otrajā svētdienā īpaši siltus vārdus un sajūtas dāvājam mīļajām māmiņām. Par svētku tradīciju kļuvis arī Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra rīkotais koncerts, kas ir vēl viena lieliska iespēja liepājniekiem un pilsētas viesiem veltīt laiku, lai pabūtu kopā ar savām māmiņām sirsnīgā un muzikālā atmosfērā. Ik gadu svētku koncertā kopā ar bērniem uzstājas arī kāds sabiedrībā zināms un iemīļots mūziķis, kas ne tikai iepriecina koncerta apmeklētājus, bet arī sniedz bērniem un jauniešiem vērtīgu skatuves pieredzi, motivē un iedvesmo attīstīt vokālās prasmes.

Koncertā "Es vēlos būt līdzās" izskanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gan Ivo Fomina izpildījumā, gan kopā ar vokālā ansambļa "Pērlītes" (vadītāja Iveta Logina) dziedātājiem. Mazie mākslinieki gatavo arī savu īpašo sveicienu māmiņām.  

Koncerts ir pašvaldības dāvana māmiņām svētkos. Bezmaksas ielūgumus (ierobežots skaits) sākot no 30. aprīļa varēs saņemt SIA "Biļešu paradīze" tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuparadize.lv.

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki