Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz mazo muzikālo pasaku pēcpusdienu


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz mazo muzikālo pasaku pēcpusdienu (1)

Autors: irliepaja.lv
Ceturtdienā, 29. novembrī, 2018 | BIRKAS: Karīna Tatarinova , Jānis Ivuškāns , Marta Kauliņa , koncerts , Wiktorija , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Aktrise Karīna Tatarinov kopā ar mūziķiem Jāni Ivuškānu un Martu Kauliņu aicina uz muzikālām pasaku pēcpusdienām kultūras namā "Wiktorija".

Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova un Liepājas simfoniskā orķestra mūziķi trompetists Jānis Ivuškāns un perkusioniste Marta Kauliņa ir radījuši muzikālu izrādi, kurā skan Latvijas komponistu Georga Pelēča, Riharda Zaļupes, Oleksija Demčenko un brāļu Petrausku komponēta mūzika četrām pasakām un stāstiem. Pirmoreiz pasakas tika izstāstītas oktobrī Kuldīgā, festivālā "Teātris ir visur Kuldīgā".

""Mazās muzikālas pasakas" ir izzinoša koncertizrāde, kas ne tikai jaunā, muzikālā formā izstāstīs pazīstamos un mazāk zināmos stāstus, bet arī iesaistīs mazos pasaku stāstīšanas un dziesmu dziedāšanas procesā, kā arī iepazīstinās ar orķestra instrumentiem un to skanējuma iespējām," stāsta aktrise.

"Marimbu, vibrafonu, dažādas perkusijas un lielas un mazas trompetes varēs apskatīt ļo-o-o-o-ti tuvu un par šiem mūzikas instrumentiem arī kaut ko uzzināt.

Varēs satikt lauvu Bonifāciju, kuram garšo banāni, trīs populāros rukšus, Mazo Jenotu, garo pupu, kas ieaug mākoņos, un klausīties dziesmas – zināmas, "vecās, labās" no mūsu bērnības platēm, un pirmoreiz dzirdētas. Stāstīsim pasakas, muzicēsim un dziedāsim visi kopā! Cepsim piparkūkas! Pasaku atbalstītājs "Latvijas Maiznieks" dāvājis gardu piparkūku mīklu, kas uz vietas taps smaržīgās piparkūkās, kuras bērni, protams, saņems dāvanā."

Pēcpusdienas rīkotāji gaida ciemos bērnudārzu audzēkņus un sākumskolas skolnieciņus vecumā no trim līdz deviņiem gadiem 11., 18., 19. un 21.decembrī pulksten 16 (grupu apmeklējumus pieteikt, rakstot Facebook vietnē k/n Wiktorija vai e-pastā knwiktorija@gmail.com). Uz pasaku izrādi 25.decembrī pulksten 17 biļetes būs nopērkamas uz vietas "Wiktorijā".

Koncertizrāde, kuras garums ir līdz vienai stundai, būs uztverama un interesanta tiem, kam patīk pasakas, jautri stāsti un dziesmas.


Sludinājums

?
20:46 | 19/12/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

bilesu cena?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki