Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aizvadīts Liepājas atklātā boulinga čempionāta 1. posms


atlikušas 250 zīmes


Aizvadīts Liepājas atklātā boulinga čempionāta 1. posms

Autors: Kristaps Ruicēns, čempionāta organizators
Ceturtdienā, 07. februārī, 2019 | BIRKAS: boulings , Gints Dzenis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Atpūtas uz izklaides centrā "Dzintara boulings" aizvadīts Liepājas atklātā boulinga čempionāta 1. posms, ko organizē biedrība "Liepājas boulinga klubs" ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Turnīrs pulcēja kopumā 24 sportistus, arī septiņus no Lietuvas. Turnīrā neiztika arī bez pārsteigumiem – finālā neiekļuva neviens spēlētājs no pērnā čempionāta pirmā piecinieka.

Pēc aizvadītām sešām kvalifikācijas spēlēm finālā iekļuva Saimonas Sakalauskas ar 1009 punktiem, Keštutis Kandrotas (1011), Bronius Ridikas (1018), Mihails Gņedašs (1021), Tomas Gulbinas (1034), Gints Dzenis (1036), Jānis Treimanis (1052) un Sergejs Torčuks ar 1059 punktiem.

Fināls kopumā bija diezgan līdzvērtīgs, jo otro no sestās pozīcijas šķīra 33 punkti. Taču vērts pieminēt ir vienu no ilggadējiem čempionāta dalībniekiem Gintu Dzeni, kurš lai arī pēdējos gados nebija izcēlies ar panākumiem, tomēr 1. posma finālā demonstrēja teicamu sniegumu, sakrājot 611 punktus un pārliecinoši triumfējot.

Labs sniegums arī Sergejam Torčukam – 534 punkti. Un goda pjedestālu noslēdza lietuvietis Tomas Gulbinas, kurš tikai par punktu atpalika no 2. vietas.
Nākamais Liepājas boulinga čempionāta posms notiks 5.martā pulksten 18 atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings".

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki