Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aizvadīts Liepājas boulinga čempionāta ceturtais posms


atlikušas 250 zīmes


Aizvadīts Liepājas boulinga čempionāta ceturtais posms (1)

Piektdienā, 10. maijā, 2019 | BIRKAS: boulings , Jānis Treimanis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Otrdien, 7.maijā, atpūtas un izklaides centrā "Dzintara boulings" tika aizvadīts šās sezonas ceturtais posms pilsētas atklātajā boulinga čempionātā, ko rīko Liepājas boulinga klubs.

Atšķirībā no iepriekšējā posma, kad turnīrs pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu, šoreiz pieteicās par deviņiem sportistiem mazāk, kopumā 30, kas gan izskaidrojams ar to, ka ierasties nevarēja delegācija no Lietuvas pilsētas Pluņģes.

Kvalifikācija atkal izvērtās visai spraiga. Salīdzinot ar sezonas pirmajiem trim posmiem, rezultāti bija vājāki, bet spriedzi par iekļūšanu finālā tas nemazināja. Finālā iekļuva Rimas Bajorinas (999), Sigitas Žukaitis, Edgars Hartmanis (abiem 1016 punkti), Kristaps Ruicēns (1026), Sergejs Torcuks (1030), Bronius Ridikas (1052), Jānis Treimanis (1056) un pārliecinoši labākais kvalifikācijā bija Juris Kibaļčičs ar 1104 punktiem.

Finālā kārtējo reizi pierādījās boulinga nerakstītais likums un kvalifikācijas līderim Kibaļčičam pagalam neveiksmīgs fināls, paliekot 8. vietā ar 455 punktiem. Turnīrā uzvarēja Jānis Treimanis ar stabilu sniegumu visās fināla spēlēs un teicamu rezultātu 564. Otrajā vietā ierindojās Bronius Ridikas no Klaipēdas, kurš no Treimaņa atpalika par 15 punktiem. Goda pjedestālu noslēdza pagaidām savu labāko sezonu aizvadošais Sergejs Torčuks ar 538 punktiem.

Nākamais čempionāta posms norisināsies 4. jūnijā pulksten 18 un tas būs pēdējais turnīrs pirms vasaras pauzes. Čempionāta kopvērtējums, nolikums un pieteikšanās – www.dzintaraboulings.lv.


Sludinājums

ha
12:07 | 10/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ar tādu celiņu kvalitāti nav brīnums, ka sniegums mainīgs. Celiņi kā Rīgāuz ielām ar iesistām bedrēm.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki