Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar koncertiem sākas festivāla "Summer Sound" nedēļa


atlikušas 250 zīmes


Ar koncertiem sākas festivāla "Summer Sound" nedēļa (2)

Otrdienā, 31. jūlijā, 2018 | BIRKAS: Summer Sound , LiepU , Juliannas pagalms , Pētertirgus
Izdrukāt Ziņot

Sākot no otrdienas vakara trīs dažādās vietās – Juliannas pagalmā, Pētertirgū un Liepājas Universitātē trīs vakarus pēc kārtas liepājniekus un viesus priecēs pašmāju grupas un dīdžeji.

Šovakar Pilsētas skatuvju koncertus atklās grupas The Coco’nuts, Plastic Dummy un Numbers, dīdžejs NiklāvZ un mūziķis Greg John. Visu koncertu sākums pulksten 19. Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7, uzstāsies The Coco’nuts un Greg John, Liepājas Universitātē, Lielā ielā 14, – Numbers un Plastic Dummy, bet Liepājas Pētertirgū, Kuršu ielā 11, visa vakara grumā varēs baudīt liepājnieka NiklāvZ elektroniskās mūzikas ritmus.

Trešdien un ceturtdien uz Pilsētas skatuvēm kāps šādi mākslinieki – Blue Jean Serenade, DJ Martin Birch, Chimbars, Quartet of Five, Neimom, Sub Scriptum, Funky DJ Elegant, Four Minute Man, Mārtiņš Dambis un The Mary Jane.

Precīzus uzstāšanās laikus un vietas var uzzināt festivāla "Summer Sound" programmā festivāla mājaslapā summersound.lv vai festivāla mobilajā aplikācijā.

No šodienas Liepājā, tirdzniecības namā Kurzeme darbu uzsāk festivāla aproču maiņas punkts, kurā ir iespējams apmainīt festivāla biļetes pret aprocēm, lai sāktu izmantot īpašos festivāla aproču piedāvājumus.

Festivāls "Summer Sound" 3. un 4. augustā Liepājā norisināsies jau astoto reizi. Festivāla telšu pilsētiņa darbu uzsāks jau ceturtdien, 17, bet paši festivāla vārti vaļā vērsies piektdien, 3. augustā, pulksten 16.


Sludinājums

xt
13:14 | 31/07/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Paldies par izbraukāto pludmali

xt
13:14 | 31/07/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Paldies par izbraukāto pludmali

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki