Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar košu ballīti atklāts jauns naktsklubs "Cukurfabrik’"


atlikušas 250 zīmes


Ar košu ballīti atklāts jauns naktsklubs "Cukurfabrik’" (8) Kluba

Autors: Toms Zukulis, "Cukurfabrik’" mārketinga vadītājs
Pirmdienā, 06. maijā, 2019 | BIRKAS: Cukurfabrik' , Tiamo grupa , Latvijas 1. rokkafejnīca , Stendera 18/20 , Hesburger , Čili Pizza
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Nedēļas nogalē Liepājā atvērts naktsklubs "Cukurfabrik’", kas izvietots divos stāvos bijušās 1. rokkafejnīcas telpās, pašā Liepājas sirdī.

Atklāšanas pasākuma apmeklētāju vidū bija tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā dziedātāja Samanta Tīna, modes mākslinieks Atis Artemjevs, dziedātājs, grupu "Musiqq" un "Bermudu Divstūris" dalībnieks Emīls Balceris, pasākumu organizatore Sindija Vilde, aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Vakara gaitā viesus izklaidēja dīdžeji Markus Riva, Spinga un Stocka, kā arī Oskara Deko perkusijas un īpašs gaismu šovs. Klātesošie atzina – "Cukurfabrik’" izceļas ar īpašu skatu uz Liepāju no plašās terases un jauno klubu raksturo metropoles gaisotne.

Liepājā "Cukurfabrik’" ir jau otrā vieta ar tādu nosaukumu. Pludmales bārs "Cukurfabrik’" līdz šim apmeklētājiem bija pieejams tikai vasarā. "Vēlējāmies pagarināt silto sezonu un atvērt otru "Cukurfabrik’", kas būtu naktsklubs pilsētas centrā un darbotos arī ziemā," saka "Tiamo grupas" valdes locekle un viena no "Cukurfabrik’" koncepta autorēm Monta Magone. "Arī turpmāk apmeklētāji jutīs metropoles auru, notverot īstu kūrorta un atvaļinājuma izjūtu."

Mūziķis Markus Riva jauno klubu vērtē kā kvalitatīvu vietu, kur atpūsties. "Gaumīgs klubs ar glītu interjeru un labu mūziku. Man bija liels prieks piedalīties atklāšanas pasākumā. "Cukurfabrik’" – viens no iemesliem, kādēļ atbraukt uz Liepāju."

"Liepāja man vienmēr ir patikusi, tagad tā kļuvusi par vēl vienu vietu bagātāka un foršāka," saka dziedātāja Samanta Tīna. "Smaidīgi cilvēki un atsaucīgs personāls! "Cukurfabrik’" ļauj sastapt draugus un iepazīt jaunus."

"Forši un gaumīgi. Prieks, ka "Liepājas sirds" atdzīvojusies jaunā veidolā," papildina mūziķis Emīls Balceris.

Savukārt DJ Stocka saka: "Liepāja strauji attīstās un rada salīdzinoši daudz atpūtas iespēju. Pilsēta mainās gan vizuāli, gan piedāvā jaunas izklaides. Te ir dzīvība! Lai gan Liepāja nedzīvoju jau desmit gadus, tomēr bieži viesojos – pilsēta mani patīkami pārsteidz katru reizi. "Cukurfabrik’" ir stilīgs klubs ar spēcīgu komandu. Tā bija lieliska ideja atvērt naktsklubu!"  

Naktsklubs "Cukurfabrik’" atvērts Stendera ielā 18/20, Liepājā, ceturtdienās no pulksten 21 līdz 04, savukārt piektdien un sestdien no pulksten 21 līdz 6. Klubs piedāvā vietu arī neformāliem pasākumiem – tas spēj uzņemt līdz pat 300 cilvēkiem. Galdiņu rezervācijas iespējama, zvanot +371 20220685.

Ieeja bez maksas un tikai no 21 gada vecuma.  

Latvijas 1. rokkafejnīcas telpās tagad atrodas nakts klubs “Cukurfabrik’” un tādas ēdināšanas vietas kā "Čili Pizza" un "Hesburger", jūnijā plānots kluba terasē atvērt arī grilbāru. Jauno vietu izveidē "Tiamo grupa", viens no vadošajiem ēdināšanas un viesmīlības uzņēmumiem Latvijā, investējusi 500 000 eiro un radījusi vairāk nekā 40 jaunas darba vietas.

"Cukurfabrik’" ietilpst "Tiamo grupā". "Tiamo" ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem. Grupā, kas darbojas jau ilgāk par 15 gadiem, ietilpst restorāni "MO", "Barons", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik’" Liepājā, kā arī "Čili Pizza" picērijas vairākās Latvijas pilsētās. Tiamo raksturo izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detaļā.Attēli:

Sludinājums

Forši
15:46 | 06/05/19
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Forši, ka vēl viena sakārtota vieta.

E
08:32 | 07/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kāds to stundu rindā bija arī ar mieru stāvēt?

Durvis
10:15 | 07/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Nebija padomājuši, ka tādas masas gāzīsies

nu forši
12:35 | 07/05/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ja tās ir masas tad ...?

gjgj
10:18 | 07/05/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Pus ļimaku ieguldīt ??? 3 reizes nedēļā strādāt ? Kad tas atpelnīsies ? NEKAD !

op
11:33 | 07/05/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

pliki pupi

karoče
17:24 | 09/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

CKRFBRK

Klients
13:15 | 11/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai tas ir klientu viedoklis-izcila apkalpošana, izmeklēts piedāvājums un rūpība ikvienā detałà?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki