Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Arī Liepājā bez maksas varēs redzēt filmu "Homo Novus"


atlikušas 250 zīmes


Arī Liepājā bez maksas varēs redzēt filmu "Homo Novus" (1)

Autors: Elīna Ķibere
Trešdienā, 14. novembrī, 2018 | BIRKAS: kino , Kino Balle , Latvijai 100
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sveicot Latviju simtgadē, uzņēmums "Knauf" svētku priekšvakaru atzīmē ar īpašu iniciatīvu, sniedzot iespēju ikvienam apmeklēt filmu "Homo Novus" bez maksas.

Filmas seanss tiks demonstrēts 17.novembrī sešos kinoteātros Latvijā, arī "Kino Balle", Liepājā. Biļešu saņemšana sākas 14.novembrī pulksten 14.

"Sāksim svētku nedēļas nogali ar māksliniecisku baudījumu un pārpratumu komēdijas humora devu. Sirsnīgi sveicam Latviju un tās iedzīvotājus, kā arī novēlam saticīgus svētkus kopā ar ģimeni, izbaudot katru mirkli un godinot valsti simtgadē", komentē Knauf Tirdzniecības un mārketinga vadītāja Kristīne Fišere.

Biļešu skaits ir ierobežots. Plašāka informācija: www.facebook.com un kinoteātru kasēs.

"Homo Novus" ir pēc Anšlava Eglīša romāna motīviem veidota pārpratumu komēdija, kas ar smaidu skatās uz kaislībām 30. gadu beigu Rīgas mākslinieku dzīvē, precīzi fiksējot ikdienas dzīvi, portretējot Latvijas galvaspilsētu un tās sabiedrību.

SIA "Knauf" ir starptautiski atzīts, inovatīvs būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs un viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir ģipškartona, ģipša šķiedras, cementa un akustisko plākšņu, sauso ģipša un kaļķa-cementa maisījumu, kā arī fasādes siltināšanas materiālu ražošana, vienlaikus atbalsot ilgtspējīgu būvniecību. Latvijā uzņēmums SIA Knauf dibināts 1994.gadā un šobrīd nodarbina 195 darbiniekus.

 


Sludinājums

uzspļauju
20:18 | 14/11/18
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Cik riebīgi. No sākuma prasa maksu, pēc tam piedāvā bezmaksas. Preteķļi tādi!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki