Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Arī Liepājā notiks akcija "Simtgades klubu nakts"


atlikušas 250 zīmes


Arī Liepājā notiks akcija "Simtgades klubu nakts"

Otrdienā, 14. novembrī, 2017 | BIRKAS: Fontaine palace , valsts svētki , Latvijai 100
Izdrukāt Ziņot

Akcijas "Simtgades klubu nakts" aktivitātēs valsts svētko 18.novembrī iesaistīsies 78 izklaides vietas visā Latvijā un ārvalstīs. Liepājā akcija notiks klubā "Fontaine Palace".

Par to aģentūru LETA informēja Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste Linda Pastare.

Līdz rīta gaismai pašmāju mūzikas ritmos apmeklētāji varēs dejot tādos Rīgas naktsklubos kā "Nemiers", "Vinilbārs", "HHC", "Sapņi un Kokteiļi", "Shot Bar", folkklubs "Ala Pagrabs", "Greenwood", "Lokal House", "Cafe Leningrad", "Latvijas 1.Rokkafejnīca", "Hāgenskalna komūna", "Just" u.c.

Savukārt ārpus Rīgas 18.novembra ballītes notiks mūzikas klubā "Jelgavas krekli" un "FonoKlubs" Cēsīs, Madonas novada tautas namā "Kalnagravas", Kultūras namā "Wiktorija", "Fontaine Palace" Liepājā, klubā "B52" Talsos, Rēzeknes "Ausmeņa kebabā" un "Balsam" bārā Londonā. Tāpat akcijā iesaistīsies pieci Rīgas bāri "Ezītis Miglā", kā arī tā filiāles Ogrē un Daugavpilī.

Šogad Simtgades klubu nakts piederības zīmi varēs redzēt ne tikai pie klubu namdurvīm, bet arī pie dažādām kafejnīcām un restorāniem.

Valsts simtgades birojs kopā ar radio "Pieci.lv" ikvienam Simtgades klubu nakts dalībniekam piedāvās dziesmu izlasi, ko atskaņot svētku vakarā. Apmeklētājiem tiks piedāvāti īpaši veidoti dīdžeju seti, dažādu grupu un mākslinieku uzstāšanās, kā arī īpaši svētkiem veidoti priekšnesumi.

Akcijā "Simtgades klubu nakts" iesaistīto izklaides vietu karte pieejama interneta vietnē "www.lv100.lv".

Gatavojoties valsts simtgadei, Latvijas un ārvalstu klubi aicināti piedalīties akcijā "Simtgades klubu nakts", 18.novembra vakarā atskaņot pašmāju mūziku, aģentūru LETA informēja Pastare.

Izklaides vietas, kas piedalīsies "Simtgades klubu naktī", saņems īpašas piederības zīmes. Māksliniece Sabīne Moore klubiem izveidojusi instalāciju, iedvesmojoties no dažādiem Latviju raksturojošiem tēliem un simboliem. Tāpat klubi aicināti apmeklētājus priecēt ar īpašu valsts svētku ēdienkarti. Pavārs Jānis Biguns akcijai izstrādājis ēdienu un dzērienu karti.

Akcijas vēstnese ir latviešu repere "Viņa" jeb īstajā vārdā Zelma Jēgere. Viņa valsts svētku vakarā veiks translācijas radio "Pieci.lv" ēterā no dažādām izklaides vietām. "Doma par Latviešu mūzikas atskaņošanu klubos un citās izklaides vietās 18.novembrī manā galvā uzbur patīkamu ainu, kur latvieši kopīgi svin svētkus, dziedot un dejojot līdzi dziesmām, līdz pat rīta agrumam," sacīja Jēgere.

Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteja sadarbībā ar "Pieci.lv" jau otro gadu iedzīvina valsts 90.jubilejā aizsākto svētku svinēšanas tradīciju. Pērn akcijā piedalījās vairāki desmiti izklaides vietu visā Latvijā un ārvalstīs.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki