Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atcerēsies barikādes ar Uldi Ozolu un Fēliksu Ķiģeli


atlikušas 250 zīmes


Atcerēsies barikādes ar Uldi Ozolu un Fēliksu Ķiģeli

Trešdienā, 10. janvārī, 2018 | BIRKAS: Kursas putni , barikādes , koncerts , Fēlikss Ķiģelis , Uldis Ozols
Izdrukāt Ziņot
Uldis Ozols
Uldis Ozols

Šajā nedēļas nogalē, 12. un 13.janvārī, kultūrvietā "Kursas Putni" notiks barikāžu atcerei veltīti koncerti, kā arī izskanēs barikāžu dalībnieku atmiņu stāsti un dzeja.

Piektdien pulksten 21 gaidāms dziesminieka un komponista Ulda Ozola koncerts. Koncerts paredzēts divās daļās un tā starplaikā ar barikāžu dalībnieki dalīsies atmiņu stāstos.

Uldis Ozols savām dziesmām izvēlējies daudzu autoru dzeju, kura uzrunājusi viņu kā dziesminieku. Dziesmu pūrā ir vairākas dziesmas, kuras daudziem ir tuvas un pazīstamas. Dziesmas Uldis sacerējis ar sabiedrībā zināmu autoru, tādu kā Māras Zālītes, Ojāra Vācieša, Māra Melgalva, Ārijas Elksnes, Olafa Gūtmaņa, Ulda Graša, arī Liepājas dzejnieka Augusta Strausa, Kokneses dzejnieces Anitas Svētiņas, Noras Kalnas, Intas Riekstiņas, Rudītes Losānes, Jāņa Plotnieka un bijušā klasesbiedra Māra Čečiņa vārdiem. Tāpat Uldis ir izveidojis dziesmas ar latviešu dainu vārdiem.

Sestdien pulksten 22 notiks Latvijā labi zināmā rokmūziķa Fēliksa Ķiģeļa koncerts. Kopā ar grupas līderi un dziesmu autoru Fēliksu Ķiģeli uz skatuves kāps arī bundzinieks Matīss Bērzs, basģitārists Ģirts Eglītis un taustiņinstrumentālists Gatis Ulmanis. Pasākumā kā īpašais viesis pieteikts Elviss Grodums. Šajā koncertā grupa sola izpildīt arī dziesmu "Kursas Putni", kuras autors ir leģendārais latviešu ģitārists un Fēliksa tēvs Ēriks Ķiģelis.

Kultūrvieta "Kursas Putni" atrodas Juliannas Pagalmā, Kuģinieku ielā 5/ Fr.Brīvzemnieka ielā 7, līdzās restorānam "MO Liepāja" un alus bāram "Miezis un Kompānija."


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki