Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atskatoties uz aizvadīto festivālu "Summer Sound"


atlikušas 250 zīmes


Atskatoties uz aizvadīto festivālu "Summer Sound"

Autors: Alise Pabērza
Otrdienā, 07. augustā, 2018 | BIRKAS: Summer Sound , Uldis Pabērzis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Astotais festivāls "Summer Sound" plašu aktivitāšu programmu Liepājā piedāvāja visas nedēļas garumā, festivāla dienās, 3. un 4. augustā, pulcējot 23 tūkstošus apmeklētāju.

Pilsētas skatuvju koncerti norisinājās trīs dienu garumā, katru vakaru pulcējot cilvēkus trīs dažādās vietās Liepājā – Juliannas pagalmā, Pētertirgū un pie Liepājas Universitātes. Šāda formāta ieskaņas koncerti festivālam "Summer Sound" notika pirmo reizi, bet ir plānots tos turpināt un izvērst apjomā arī nākamajos gados.

Šī gada festivālā īpašs fokuss tika vērsts uz to, lai festivāls "Summer Sound" radītu komforta festivāla sajūtu – pirmo reizi festivāla vēsturē bija iespējams nakšņot "Daydreamers" telšu viesnīcā, nosūtīt savas mantas uz un no festivāla bez maksas ar DPD Latvija kurjeru, ierasties festivālā ar "CarGuru" koplietošanas auto. Sadarbībā ar A/S "Pasažieru Vilciens" tika organizēti speciālie festivāla reisi, kuru lielā cilvēku pieprasījuma dēļ, vilcienu sastāviem tika pievienoti papildu vagoni.

Arī festivāla programmā līdzās plašajai muzikālajai izvēlei, bija iekļautas daudzas aktivitātes, kas aptver citas mākslas un arī sporta nozares –"Summer Sound" kino telts, eksotisko deju festivāls, improvizācijas teātris, "DrawOrgy" grafitī mākslas darba radīšana, pludmales volejbola turnīrs un lāzertags. Tas viss tiek veidots ar mērķi, lai festivāla apmeklētājiem būtu iespējams baudīt ne tikai mūziku, bet iepazīt festivālu kā vietu, kur divu dienu garumā aktīvi un kvalitatīvi pavadīt laiku.

Šis festivālam "Summer Sound" bija pārmaiņu gads un pārmaiņas turpināsies arī turpmāk: “2018. gads festivālam "Summer Sound" ir bijis pārmaiņu pilns. Tas ir aizsniedzis klausītājus vairākas dienas pirms nedēļas nogales, dažādās Liepājas vietās. Ir nākušas klāt gan jaunas kultūras un mākslas formas, gan ērtības. Mēs, kā organizatori, turpināsim strādāt visa gada garumā, lai spētu nākamgad atkal piedāvāt gan labi pazīstamus, gan jaunus un interesantus māksliniekus un turpināt nodrošināt lielisku komfortu un atpūtu festivāla apmeklētājiem.” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Festivāla apmeklētāji tiek aicināti vēl nesteigties ar aproču noņemšanu, jo tās arī šogad darbojas kā atlaižu kartes vairākās vietās Liepājā un citās Latvijas pilsētās. Plašāka informācijas par iespējām saņemt atlaides ir pieejama šeit.
 
Festivāls Summer Sound 2018 gadā norisinājās 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki