Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Augustā arī Liepājā koncertēs "Alaska Dreamers"


atlikušas 250 zīmes


Augustā arī Liepājā koncertēs "Alaska Dreamers"

Piektdienā, 14. jūlijā, 2017 | BIRKAS: koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot

Jaunā pašmāju grupa "Alaska Dreamers" ir viena no oriģinālākajām un savdabīgākajām Latvijas grupām, kas kopā pulcē pašmāju jaunās paaudzes mūziķus.

11.augustā pulksten 23 "Alaska Dreamers" ar koncertprogrammu "Sapnis vasaras naktī" uzstāsies Liepājas klubā "Fontaine Palace". Biļetes uz koncertu pieejamas iepriekšpārdošanā ticketshop.lv, informē "Alaska Dreamers" menedžments.

Ļaujot atklāties katra mūziķa unikālajam rokrakstam, "Alaska Dreamers" mūzika iemantojusi stilistisko daudzveidību - tā sevī apvieno džeza, blūza, soulmūzikas, r&b, folka un postroka elementus. Grupas koncerti ir emocijām bagāts piedzīvojums, kas dod iespēju aizmirsties no ikdienas rūpēm.

"Alaska Dreamers" pirmsākumi meklējami 2012.gadā, kopā sanākot mūziķiem Reinim Ozoliņam, Kristīnei Prauliņai un Rūdolfam Dankfeldam. Plašākai publikai "Alaska Dreamers" sevi pieteica 2015.gada festivālā "Rīgas Ritmi".

2016.gada vasarā grupa prezentēja savu pirmo singlu "Rise", bet gada nogalē kopā ar režisoru Uģi Olti – videoklipu "About you". Šobrīd "Alaska Dreamers" strādā pie debijas mazalbuma ieraksta, kuru plānots izdot šī gada rudenī. Bet grupas jaunākās kompozīcijas būs iespējams dzirdēt jau augustā gaidāmajos koncertos.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki