Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Beberliņos būs koncerts zem zvaigžņotām debesīm


atlikušas 250 zīmes


Beberliņos būs koncerts zem zvaigžņotām debesīm

Piektdienā, 17. augustā, 2018 | BIRKAS: Beberliņi , BB wakepark , koncerts , veikbords
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

25.augustā Beberliņos jau 5. gadu pēc kārtas notiks vienas no nozīmīgākajām kabeļveikborda sacensībām Latvijā "BB Summer Jam", ko vakarā vainagos burvīgs brīvdabas koncerts.

"Koncerts, ko pēc sacensībām bez maksas aicinām baudīt zem zvaigžņotajām augusta debesīm un veikparka priedēm ar ūdenskrātuvi fonā, jau ir kļuvis par šī pasākuma neatņemamu sastāvdaļu, ko ar siltām atmiņām vienmēr atceras gan mākslinieki, gan skatītāji un sacensību dalībnieki," stāsta pasākuma rīkotāja Santa Vēvere, "Tā atmosfēra, ko dod apkārtējā ainava, ir vārdos neaprakstāma – tas jāpiedzīvo pašiem!"

Šī gada "BB Summer Jam" pasākumā, kad "BB wakepark" svin savu 5.gadskārtu, sākot no pulksten 20 īpašu koncertu sniegs gan apvienība "Riga Reggae", gan dziesminieks Artjoms Smirnovs, kā arī DJ Nina Elektrichka. Vienīgā aktīvā sava žanra pārstāve Latvijā – "Riga Reggae" Liepājā muzicē visnotaļ bieži, bet, neskatoties uz to, viņu koncerti vienmēr ir ļoti kupli apmeklēti. Atšķirībā no šovasar šai pusē jau sniegtajiem koncertiem "Riga Reggae" puiši izpildīs gan akustisko koncertprogrammu, gan arī piedāvās savu DJ setu.

Ar programmu "Hosteļbāru dziesmas" "BB Summer Jam" apmeklētājus priecēs dziesminieks Artjoms Smirnovs. Kā solo mākslinieks viņš muzicējis vairākos festivālos, nu pienākusi kārta arī Liepājai. Artjomam ir savs princips – nebraukt ceļojumos bez ģitāras. Mazā, melnā ģitāriņa kopā ar savu saimnieku apceļojusi Floridu, Indonēziju, Malaiziju, Filipīnas, Nepālu un Singapūru.

Savukārt Nina Elektrichka ir vizuālā māksliniece, DJ un producente no Rīgas. Nina eksperimentāli un kontrastējoši miksē no vieglas elektronikas līdz pat trokšņainam tehno, papildus injicējot organiskas skaņas, cilpas, neapstrādātus un savādus ritmus, lai piepildītu deju telpu ar spēcīgu magnētisko lauku. Izmantojot mūziku un vizuālo mākslu, Nina izzina un vienlaikus atspoguļo savu iekšējo pasauli.

"Atgādinām, ka "BB Summer Jam" veikborda sacensības varēs vērot visas dienas garumā, piedaloties arī dažādos skatītājiem paredzētos konkursos. Bet tos, kas vēlas izbaudīt gan sacensības, gan koncertu, uz "BB wakepark" aicināti doties uz pulksten 18, kad būs skatāma sacensību kulminācija, pēc tās sākoties brīvdabas koncertam," informē pasākuma organizatori. Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Detalizētu pasākuma programmu varēs atrast "BB wakepark" mājas lapā www.bbwakepark.lv, kā arī sociālo tīklu kontos Facebook un Instagram.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki