Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biedrības namā gaidāms mūzikls "Baltijas Karmena"


atlikušas 250 zīmes


Biedrības namā gaidāms mūzikls "Baltijas Karmena"

Ceturtdienā, 20. decembrī, 2018 | BIRKAS: Latviešu biedrības nams , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Ceļojumu pa Latviju ir uzsācis starptautisks projekts, mūzikls "Baltijas Karmena", kurš 19.janvārī pulksten 17 tiks uzvests arī uz Liepājas Latviešu biedrības nama skatuves.

Krāšņais mūzikls ir izveidots mūsdienīgā stilā, balstoties uz leģendārā Žorža Bizē skaņdarba motīviem un populārākajiem pasaules hītiem, kurus savā jaunajā skanējumā novertējusi publika visā Eiropā, tādejādi iekarojot viņu sirdis. Šī projekta organizators – populārais producents no Lietuvas – Viktoras Prapras no 2015. līdz 2017. gadam Latvijas publikai veltījis vairākus mūziklus kā "Čigānu Barons", "Čigānu Princese" un "Čigānu mūzikas virpulī", kurus pavadīja vētrainas ovācijas pārpildītās koncertzālēs.

 "Es jau sen vēlējos parādīt šī leģendārā skaņdarba mūsdienīgo versiju arī Latvijas publikai. Projekts "Baltijas Karmena" ar lieliem panākumiem tika parādīts Lietuvas un Igaunijas publikai – tagad esam atbraukuši uz Latviju! Koncerts ir piemērots gan jauniem skatītājiem, gan cilvēkiem gados", saka producents Viktors Praps.

Izrādē piedalās izpildītāji no vairākām valstīm. Karmenas lomā uzstāsies apburošā dziedātāja un flamenko dejotāja – Anna Driba (Latvija), pazīstama kā mūzikla "Gipsy Princess" galvenās lomas izpildītāja. Starptautisko konkursu laureāti, solisti – Edgars Davidovičs (Ukraina), Laimonas Bendaravičus (Lietuva).

Šovu papildinās starptautisko deju konkursu laureāti, augstākās profesionalitātes dejotāji – Deividas Meškauskas (Lietuva), Katerina Voropaj (Ukraina), Justas Girdvainis (Lietuva) un Irina Nazarenko (Baltkrievija), kā arī mūziķi virtuozi – talanīgā vījolniece Gabriela Aniola (Izrāela) un ģitārists Artūrs Sabilo (Lietuva).

Izrādes laikā būs iespēja vērot krāšņākos gaismu specefektus, greznas dekorācijas un scenogrāfijas elementus. Izpildītāji skatītājus priecēs ar vairāk kā 40 košiem skatuves tērpiem.

Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki