Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Biedrības namā viesosies muzikālā pasaka bērniem


atlikušas 250 zīmes


Biedrības namā viesosies muzikālā pasaka bērniem

Autors: Juris Millers
Ceturtdienā, 06. decembrī, 2018 | BIRKAS: Latviešu biedrības nams , izrāde , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Ar krāšņo muzikālās Ziemassvētku pasakas "Kraukšķītis" izrādi sestdien, 22.decembrī, pulksten 17 Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē viesosies Latvijas Jaunatnes teātris.

Nika Matvejeva un Marata Samauska muzikālā izrāde ir tapusi pēc Margaritas Stārastes pasakas "Kraukšķītis" motīviem. Izrādes laikā skatītāji dosies aizraujošā ceļojumā kopā ar Kraukšķīti cauri pasaku mežam, satiekot Lācenīti Ķepiņu, vāveres, lapsēnus, rūķus, Pīli Pēkšķi, suni Vavi un citus Pasaku meža iemītniekus.

“Kraukšķītis” ir viena no populārākajām Margaritas Stārastes pasakām, kas šoziem atkal būs redzama uz skatuvēm vairākās Latvijas pilsētās – Ādažos, Jelgavā, Valmierā un Liepājā. Uzreiz pēc pirmizrādes šis iestudējums tika nodēvēts par pēdējo gadu krāšņāko izrādi bērniem.

Kopumā izrādē darbojas ap 40 dalībnieku – līdzās pieredzējušajiem aktieriem Zigurdam Neimanim, Pēterim Šogolovam, Raimondai Vazdikai, Dacei Makovskai un Madarai Celmai, uz skatuves redzēsim arī Latvijas Jaunatnes teātra bērnu un jauniešu studijas audzēkņus. Galvenajā – Kraukšķīša lomā būs redzams Sandis Bergholds, bet iestudējuma režiju veido Zigurds Neimanis.

Izrāde notiks divos cēlienos, tās ilgums – aptuveni 1 stunda un 40 minūtes.

Biļetes pieejamas visās "Biļešu Paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki