Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Birojā Romas dārzā būs Austras Pumpures koncerts


atlikušas 250 zīmes


Birojā Romas dārzā būs Austras Pumpures koncerts

Ceturtdienā, 10. novembrī, 2016 | BIRKAS: Vienotība , koncerts , Austra Pumpure , Romas dārzs
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien, 10.novembrī, pulksten 17.30 "Vienotības" atvērtajā birojā Zivju ielā 3 par godu Lāčplēša dienai, notiks Austras Pumpures koncerts "Tā ir brīvība, kas dārgāka par sauli".

Tajā māksliniece dziedās kopā ar Austrasbērniem. Koncertu apmeklēt aicināts ikviens Austras Pumpures talanta cienītājs. Ieeja pasākumā bez maksas.

Kā informē partijas "Vienotība" Liepājas atvērtā biroja administratore Tomija Lanka, Austra Pumpure dzimusi 1928.gada 26.novembrī. Latvijā pazīstama kā dziesminiece. Lielāko daļu mūža pavadījusi Liepājā. Populāra kļuva ar Imanta Kalniņa dziesmu programmām, taču lielāko klausītāju mīlestību ieguvusi ar tautasdziesmu programmām. Koncerti vienmēr bijuši pārpildīti. Austra Pumpure ir dziesminieku Kustības Latvijā aizsācēja un iedvesmotāja kā rezultātā dibināta Austrasbērnu kustība. Daudzi Austrasbērni ir izauguši par Latvijā pazīstamiem dziesminiekiem. Austras sirds siltums un devums latviešu kultūrā novērtēts arī valsts mērogā – Austra Pumpure saņēmusi gan IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeni 1998.gadā, gan Gada balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā 2012.gadā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki