Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs filmas "Homo Novus" seanss un tikšanās ar radošo grupu


atlikušas 250 zīmes


Būs filmas "Homo Novus" seanss un tikšanās ar radošo grupu

Ceturtdienā, 20. septembrī, 2018 | BIRKAS: kino , Latviešu biedrības nams , Gunārs Kugrēns , Kaspars Gods
Izdrukāt Ziņot

29.septembrī pulksten 16 Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma pārpratumu komēdija "Homo Novus", kas uzņemta pēc tāda paša nosaukuma Anšalva Eglīša romāna motīviem.

Filma ir viena no sešām spēlfilmām Nacionālā Kino centra programmā "Latvijas filmas Latvijas simtgadei". Pēc kino seansa notiks tikšanās ar filmas radošo komandu – režisori Annu Viduleju, aktieriem Kasparu Godu, Gunāru Kugrēnu, un producentu Ivo Cepleviču, informē Liepājas Latviešu biedrības nama sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Puiga.

30-to gadu Rīga, mākslinieku aprindās bohēma sit augstu vilni! Galvaspilsētā no laukiem ierodas jauns un nabadzīgs, taču ambiciozs mākslinieks Juris Upenājs, lai iekarotu savu vietu mākslas pasaulē. Jau pirmajā vakarā nokļūstot mākslinieku bohēmā un satiekot savu mīlestību, Jura pirmie soļi Rīgā izvēršas par komisku, reizēm aizkustinošu pārpratumu virknējumu.

Filmā sapulcējies spožākais latviešu aktieru ansamblis – Igors Šelegovskis, Kristīne Krūze, Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Kaspars Zvīgulis, Aurēlija Anužīte-Lauciņa, Agnese Cīrule, Nikolajs Korobovs, Vilis Daudziņš, Baiba Broka, Guna Zariņa, Gundars Āboliņš, Regīna Razuma, Ģirts Krūmiņš, Ģirts Ēcis un citi. Filmā filmējušies arī tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā basketbolists Kaspars Kambala un dziedātājs Intars Busulis.

Filmas scenārija autore un režisore ir Anna Viduleja, operators ir Jānis Eglītis, galvenais mākslinieks – Kirils Šuvalovs (Krievija), scenārija līdzautore Maurīna Tomasa (Lielbritānija), producenti – Ivo Ceplevičs, Jānis Kalējs un Sergejs Berdičevskis.

Biļetes uz filmas kino seansu būs iespējams iegādāties Liepājas Latviešu biedrības nama kasē. Biļešu cena – 3 eiro.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki