Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs koncerts visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…"


atlikušas 250 zīmes


Būs koncerts visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…"

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Trešdienā, 06. martā, 2019 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , Lielais Dzintars , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) 30. martā pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" piedāvās koncertu visai ģimenei "Sapinušies troļļos un vēl…".

Tā ir jauna multfilmu mūzikas programma, lai sajūsminātu ikvienu – gan bērnus, gan viņu vecākus un vecvecākus. Koncertprogrammā skanēs dziesmas no dažādām pasaulē atpazīstamām un iemīļotām animācijas filmām.

Klausītāji varēs dzirdēt mūziku no animācijas filmām "Sapinušies", "Troļļi", "Šreks", "Madagaskara", "Rio", "Ledus sirds", "Ralfs postītājs" un citām. Tā būs muzikāla tikšanās ar fantastiskiem solistiem Zani Dombrovsku un Ralfu Eilandu, kā arī enerģisko un atraktīvo LMMDV "Melngaiļskolas bigbendu" Jāņa Ivuškāna vadībā.

Koncertā kopā ar bigbendu uzstāsies arī solisti – LMMDV audzēkņi Tabita Balode, Klinta Ivika Erdmane, Toms Samsons un Marks Lešinskis. Savukārt bekvokālistes būs mūzikas vidusskolas meitenes no vokālās un kora diriģēšanas nodaļām. Kā jau iepriekšējos koncertos, arī šajā nu jau tradicionāli piedalīsies Jāņa Ivuškāna vadītais Junioru bends un LMMDV bijusī audzēkne Katrīna Kabiņecka, kura šobrīd mācās džeza dziedāšanu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

"Koncerts tiešām būs spridzinošs, enerģisks un tajā varēs vērot animāciju filmu fragmentus uz lielā ekrāna, kas noteikti piesaistīs pašu mazāko koncerta apmeklētāju uzmanību," sola koncerta organizatori.

Koncertprogrammu profesionāli augstvērtīgā līmenī palīdz veidot horeogrāfe Agate Cukura, LMMDV izglītības programmas Vizuālā tēla stilists skolotājas Dace Dēliņa-Lipska, Guna Stikāne un audzēkņi, savukārt bekvokālistes gatavo skolotāja Ieva Dreimane.

Biļetes pārdošanā visās Biļešu paradīzes kasēs un internetā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki