Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs muzikālā pēcpusdiena ar "Gulbja dīķa Jazz Band"


atlikušas 250 zīmes


Būs muzikālā pēcpusdiena ar "Gulbja dīķa Jazz Band" (4)

Sestdien, 13. augustā, 2016 | BIRKAS: Gulbju dīķa Jazz band , koncerts , Gulbju dīķis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Sestdien, 13.augustā, pulksten 16 Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā uzstāsies Liepājas vācu kultūras centra  ansamblis "Gulbja dīķa Jazz Band".

Savukārt svētdien, 14.augustā pulksten 12 Liepājas Jūrmalas parka bērnu laukumā notiks vasaras bērnu rīts kopā ar Liepājas ceļojošo cirku "Beztemata", informē Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Daira Bērtule.

Ansamblis "Gulbja dīķa Jazz Band" un tā vadītājs Egils Matīss Madelis, sestdien apmeklētājus priecēs ar repertuārā esošām latviešu un ārzemju populārām dziesmām.

Biedrības "Vācu kultūras centra" paspārnē aktīvi darbojas vairāki ansambļi, kuri aktīvi muzicē gan Liepājā un tās tuvākajā apkārtnē, gan piedalījušies Baltijas valstu Vācu biedrību dziesmu svētkos un Vispārējos latviešu dziesmu svētkos.

Tostarp svētdien mazie liepājnieki aicināti baudīt Liepājas ceļojošā cirka "Beztemata" izspēlētu pasaku "Doktors Dūlitls – labākais zvēru ārsts", kurā stāstīs par doktoru Dūlitla dīvaino mājas dzīvi un brīnumainajiem piedzīvojumiem svešajās zemēs.

Bērni tiks aicināti piedalīties arī akmeņu apgleznošanas darbnīcā.

Augusta svētdienās jautrību ar izrādēm, rotaļām, dziesmām un citām izdarībām uzturēs Liepājas Ceļojošais cirks "Beztemata".

Liepājas Kultūras pārvalde informē, ka sliktu laikapstākļu dēļ gulbju dīķa muzikālās pēcpusdienas un vasaras bērnu rīti var tikt atcelti.


Sludinājums

Rihards Zorge
09:22 | 13/08/16
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Sesks par pašvaldības naudu sarīko pēcpusdienas koncertu Norkusa ģimenei, kurai atrodās privātmāja iepretīm Gulbja dīķim. Kāpēc tas jādara par liepājnieku naudu???

Y
09:40 | 13/08/16
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Būtu labi, ja nokrišņu laikā būtu kāda nojume muzikantiem.

liepājniece
09:47 | 13/08/16
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Jauki būtu, ka muzikanti spēlētu atrodoties uz tās skaistās saliņas.

kur palikt
15:05 | 16/08/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ja grib rīkot koncertus pie dīķa un Čakstes laukuma, tad kaut mazliet jāpadomā arī par sakoptu vietu publikai un māksliniekiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki