Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs skatāma Gunas Stikānes tērpu kolekcija "Nospiedums”


atlikušas 250 zīmes


Būs skatāma Gunas Stikānes tērpu kolekcija "Nospiedums” (2)

Sestdien, 19. maijā, 2018 | BIRKAS: mākslas vidusskola , mode , Muzeju nakts , Guna Stikāne
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Sestdien, 19.maijā, pulksten 20 Mākslas vidusskolas zālē Alejas ielā 18 savu bakalaura kolekciju rādīs RTU Apģērbu un tekstila tehnoloģiju katedras studente Guna Stikāne.

Guna Stikāne par sevi saka: "Esmu pedagogs LMMDV Vizuālā tēla stilistu nodaļā, pasniedzu dekoratīvo kosmētiku un imidža dizainu. No 2009. gada vienu dienu nedēļā esmu Liepājā un vadu lekcijas topošajiem stilistiem, apģērbu un foto dizaineriem. Darbs skolā norit nemitīgā attīstībā un rosina visu laiku pilnveidoties, lai jauniešiem varētu sniegt jaunas zināšanas un viņos attīstīt prasmes, kuras noderēs dzīvē un sniegs gandarījumu, sagādājot prieku sev un citiem".

Lai iegūtu jaunas zināšanas un varētu tās nodot tālāk, Guna izvēlējusies studijas RTU.

"Tā ir interesanta sajūta, apvienot pieredzi no divām pusēm. Augstskolā esmu studente, bet Liepājā – pasniedzēja, labi izprotu un novērtēju savu pedagogu darbu, un saprotu arī savus audzēkņus. Ir brīnišķīgi saņemt, bet vēl labāk, ja vari ko dot un šī sajūta ir tas virzītājs, kas liek mācīties un veidot dzīvi, tādu kas iedvesmo, bagātina un atklāj ko jaunu”.

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi,  arī Guna vēlas izdarīt ko īpašu, lai sveiktu Latviju lielajā jubilejā.

"Valsts nav iedomājama bez cilvēkiem, kas to veidojuši, attīstījuši, kopuši. Mans ieguldījums ir tērpu kolekcija, kurai iedvesma rasta apkārtējā vidē, cilvēkos, kas līdzās un notikumos, kuri aizkustina. Apģērbs liek justies īpaši, ļauj izbaudīt brīdi, kas ir daļa no dzīves. Radot tērpus, es tajos atstāju savu nospiedumu, savas sajūtas un rokrakstu, kas raksturo mani un atklāj manas sajūtas šobrīd. Nospiedumi bagātina mūs, iedvesmo citus un veido vidi, veido mūsu sabiedrību un valsti”.

 


Sludinājums

Danielle Pinneau
18:00 | 22/05/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Mēs aizdodam naudu ikvienam
Jums, bez šaubām, ir nepieciešams finansējums jūsu mājām, lai izveidotu savu biznesu, darbam, jūsu personīgajām vajadzībām un īpaši nekustamā īpašuma aizdevumiem. Es izsniedzu personīgos aizdevumus. Visi jūsu pieprasījumi sniedz priekšlikumus saistībā ar maksājumu likmēm un iemaksām, un es ar jūsu palīdzību.
e-pasts: daniellepinneau@gmail.com

https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
15:12 | 23/05/18
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Je suis a votre disposition pour vous aidez a résoudre tous ces problèmes, même les cas les plus désespère : Amour, protection contre les ennemies et les mauvais sorts, guérit l’impuissance, fidélité absolue (affection retrouvé). Fait venir ou revenir la personne que vous aimez, complexe physique et moraux, retour d'affectif rapide, attraction de la clientèle pour les vendeurs, chance dans tous les domaines, réussite dans les affaires, examens, retour affectif, concours et timidité, etc…. Vous pouvez me contactez par ces informations suivante :

Contact Maître SANTOS :
SiteWeb : https://www.marabout-vaudou-occulte.com
SiteWeb : https://www.rituel-de-retour-affectif-rapide.com
SiteWeb : https://www.retour-affectif-ex.wixsite.com/marabout-vaudou
SiteWeb : http://www.sorcier-vaudou.onlc.be
Blog : http://www.magieretouraffectif.unblog.fr
E-Mail : Contact@marabout-vaudou-occulte.com
Tél Bénin :+229 974 585 00 (Joignable aussi sur Whatsapp)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki