Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Decembris LOC iesāksies ar krāšņiem pasākumiem


atlikušas 250 zīmes


Decembris LOC iesāksies ar krāšņiem pasākumiem

Ceturtdienā, 30. novembrī, 2017 | BIRKAS: LOC , koncerts , Bandzenieki , volejbols , Lauris Reiniks , basketbols , dejas , futbols
Izdrukāt Ziņot

Decembra sākumā, no 1. līdz 3.decembrim, Liepājas Olimpiskajā centrā gaidīti gan kultūras, gan sporta cienītāji, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Mūrniece.

Apmeklētājiem būs iespējams atbalstīt savus favorītus volejbola, novusa, florbola vai dažādu līmeņu basketbola un futbola čempionātos, savukārt kultūras cienītāji aicināti apmeklēt krāšņo Laura Reinika tūres koncertšovu un vidējās paaudzes deju kolektīva "Bandzenieki" jubilejas koncertu.

Piektdienas, 1.decembra vakarā, LOC sporta zālē nr.4, jeb volejbola zālē tiks aizvadīta spēle Lejaskurzemes novada volejbola čempionātā sievietēm. Šoreiz laukumā spēkiem mērosies "LSSS U14" un "Grobiņa" komandu spēlētājas. Spēles sākums pulksten 18.

Nedaudz vēlāk, pulksten 19, LOC Rožu zālē uz skatuves, ar savu vērienīgo koncertšovu "Es domāšu par tevi", kāps Lauris Reiniks. Pēc piecu gadu pārtraukuma, mūziķis ir nolēmis klausītājus iepriecināt ar savu lielāko hitu un iemīļoto dziesmu koncertu, kuru papildinās gaismu šovs, enerģiskas dejas un citi pārsteigumi. Koncerta apmeklētājiem būs iespējams iegādāties jauno nošu grāmatu un mūzikas disku, ar labākajām dziesmām, kā arī satikt pašu mākslinieku un saņemt autogrāfu. Biļetes uz šo pasākumu iepriekšpārdošanā vairs nav pieejamas.

Kā ierasts, arī šajā nedēļas nogalē komandas tiksies Liepājas pilsētas basketbola čempionāta ietvaros. Piektdienas vakaru, cīnoties par uzvaru, aizvadīs "LSSS 2" un "Promenade Hotel" komandas. Sestdien pirmie laukumā dosies "Ģeodēzists" un "Lesjofors" komandas, uzreiz pēc tam spēli aizvadīs "Kvartāls/Parabelum" un "Kraukļi", bet dienas noslēdzošā cīņa notiks starp komandām TK "Oga" un "Gavieze". Svētdienas pirmajā spēlē tiksies "Pāvilostas novads" un "Fēnikss", otrā spēle norisināsies starp "Simauto/LPPP" un "Liepājas Universitāti", bet pēdējā dienas spēle paredzēta starp "Oskara Transports" un "LPPP/Nīca" komandām. 1.decembrī spēles sākums pulksten 19.30, 2.decembrī – 13.30, bet 3.decembrī pirmā spēle norisināsies pulksten 12. Gan piektdien, gan svētdien atbalstītāji gaidīti LOC sporta zālē nr.4, jeb volejbola zālē, savukārt sestdien komandas, kā ierasts, tiksies LOC Arēnā.

Sestdien, 2.decembrī gaidāma Liepājas kausa izcīņa novusā 2017. Par čempionāta titulu cīņā iesaistīsies 16 labākie šīs sezonas Liepājas pilsētas individuālā novusa čempionāta dalībnieki no visas Liepājas. Šoreiz novusa sacensības norisināsies LOC vieglatlētikas sektorā, jeb manēžā.

Sestdienas pēcpusdienā, LOC sporta zālēs norisināsies cīņas Latvijas telpu futbola čempionāta 1. līgas ietvaros. Kopumā čempionātā piedalās 14 komandas, bet šoreiz laukumā dosies četras no tām. Pirmajā spēlē, pulksten 13.30, spēkus salīdzinās TFK "Liepāja" un FC "Nikers" komandas, bet nedaudz vēlāk, pulksten 16, laukumā dosies "UPTK" spēlētāji, kuri uzņems viesus "Talsi/FK Laidze". spēlētājiem.

Sestdienas, 3.decembra pievakarē, LOC Rožu zālē tiks atzīmēta Liepājas Universitātes vidējās paaudzes deju kolektīva "Bandzenieki" 5 gadu pastāvēšanas jubileja. Pirmās Adventes priekšvakaram dejotāji sarūpējuši

liepājniekiem un pilsētas viesiem dāvanu – koncertu "Mūsu stāsts…", kurā, līdz ar pašiem jubilāriem, uz skatuves kāps un skatītājus priecēs tautas deju kolektīvs "Banga", Liepājas Bērnu un jaunatnes centra jauniešu deju kolektīvs "Spārni", kā arī viesi no Jelgavas VPDK "Kalve" un tautas deju ansambļa "Kalve", Valmieras Kultūras centra VPDK "Pastalnieki" un Burtnieku novada jauniešu deju kolektīva "Sadancis", Lielvārdes novada Kultūras centra VPDK "Lāčplēsis" un Vecpiebalgas VPDK "Balga". Biļetes uz VPDK "Bandzenieki" jubilejas koncertu iepriekšpārdošanā pieejamas "Biļešu paradīze" kasēs visā Latvijā un internetā.

Nedēļas nogale saspringta būs arī florbola komandas "Liepājas Universitāte" spēlētājām. Gan sestdien, gan svētdien liepājnieces aizvadīs Latvijas florbola 1.līgas spēles, kurās spēkiem mērosies ar pretiniecēm no "Rēzeknes BJSS". 2.decembrī meitenes laukumā dosies 19, savukārt 3.decembrī spēle sāksies agrāk, pulksten 12.

Svētdien, 3.decembrī, basketbola fani aicināti doties uz LOC Arēnu, lai atbalstītu liepājnieces aizvadot kārtējo Latvijas – Igaunijas basketbola līgas spēli. Kopumā starptautiskajā divīzijā startēs piecas Latvijas komandas un divas Igaunijas vienības. Šoreiz "LSSS" uzņems viešņas no Igaunijas ""G4S Noorteliiga" komandas. Spēles sākums pulksten 12.

Svētdien, savstarpējās cīņas Liepājas pilsētas telpu futbola čempionātā aizvadīs, un par uzvaru cīnīsies "Pāvilosta" un "Galaksis N", "Meta Plast" un "Vaiņode", "Medze" un "Nīca", "AEPartner" un "LJK", "Zvejnieks" un "Centra draudze", bet noslēdzošajā spēlē tiksies "Blue Shock Race" un "Dunalka". Čempionāts norisināsies no pulksten 15 līdz 21 LOC sporta zālēs nr. 2.,3.

Lai relaksētos pēc saspringtās darba nedēļas un gūtu spēkus jauniem darbiem, aicinām apmeklēt LOC Baseins&SPA. Atgādinām, ka LOC baseins brīvdienās ir atvērts no pulksten 9, SPA zona – no 10. Savukārt, tie, kuri vēlas aktīvāku atpūtu, aicināti apmeklēt ledus halles publiskās slidotavas:

Piektdiena, 1.decembris
13.00 – 14.00 Publiskā slidotava
19.30 – 20.30 Publiskā slidotava

Sestdiena, 2.decembris
22.00 – 23.00 Publiskā slidotava
 
Svētdiena, 3.decembris
11.45 – 12.45 Publiskā slidotava
13.00 – 14.00 Publiskā slidotava ar nūjām
14.15 – 15.15 Publiskā slidotava
20.30 – 21.30 Publiskā slidotava


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki