Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Divas dienas būs apskatāma šķirnes trušu izstāde


atlikušas 250 zīmes


Divas dienas būs apskatāma šķirnes trušu izstāde

Otrdienā, 15. aprīlī, 2014 | BIRKAS: Lieldienas , Baata , gadatirgus
Izdrukāt Ziņot

Lieldienās tirdzniecības centrā "baata" darbosies tradicionālais pārtikas tirdziņš, būs apskatāma šķirnes trušu izstāde un ikviens varēs iesaistīties Lieldienu atrakcijās.

Sestdien no pulksten12 līdz 15 t/c "baata" 1.stāvā Lieldienu Zaķu vadībā visi aicināti uz jautrām Lieldienu izdarībām, kurās kopīgi zīmēsim, krāsosim, nodarbosimies ar rokdarbiem, kā arī izkustēsimies. Būs arī pārsteigumi un saldas balviņas visiem dalībniekiem.

Tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāts plašs pašmāju produkcijas klāsts, būs medus un bišu produkti, pašcepta maize un rauši, lauku piena produkti, mājās gatavoti sieri, un gaļas izstrādājumi, kūpinātas zivis, pirmie pavasara zaļumi un dārzeņi, kā arī citi vietējie ražojumi. Tirdziņa jaunā atrašanās vieta ir 1.stāva telpā blakus solārija studijai "Blue Box". Darba laiks no pulksten 9 līdz pulksten 17.

Trušu izstāde t/c "baata" 1.stāvā būs aplūkojama no 18. līdz 19.aprīlim. Izstādē būs apskatāmas tādas trušu šķirnes kā Oranžais Rex, Burgundas, Tīringas, Tauriņtrusis, Lielais gaišais sudrabotais, un citu šķirņu pārstāvji. Izstādes organizētāji ir šķirnes trušu audzētava "Elčuki", kura atrodas Grobiņas novada, Medzes pagasta "Tāšos" un nodarbojas ar šķirnes trušu, kā arī paipalu audzēšanu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki