Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Fontaine Palace" gaidāma vētraina nedēļas nogale


atlikušas 250 zīmes


"Fontaine Palace" gaidāma vētraina nedēļas nogale (1)

Piektdienā, 09. februārī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot
Apvienība "All Day Long".
Apvienība "All Day Long".

Šajā nedēļas nogalē klubā "Fontaine Palace" gaidāmi divi vērā ņemami notikumi. Pirmais no tiem būs leģendārās pašmāju pankroka grupas "PND" divdesmit gadu jubilejas svinības.

Otrais notikums – ikgadējā "European Hit Radio" raidījuma "Party Service" balle ar slavenā dīdžeja Ex [da] Bass dalību.

Piektdien, 9. februārī par vienu no divām savas jubilejas svinību vietām Latvijā Liepāju un klubu "Fontaine Palace" izvēlējusies pazīstamā pankroka grupa "PND". Varētu strīdēties un, ja godīgi, neviens vairs īsti neatceras, bet, šķiet, tieši februāra sākumā pirms divdesmit gadiem tika panākta neformāla vienošanās, ka tiek veidota "īsta" pankroka grupa – "PND". Tas nenozīmē, ka tieši tajā laikā notika pirmais mēģinājums, vai koncerts un pat ne iegūti nepieciešamie mūzikas instrumenti, tomēr, pašiem "PND" tas nozīmē grupas rašanos un veselas divas dekādes nesamākslota rokenrola.

Koncertu iesildīs ilggadējie "PND" biedri un līdzgaitnieki, punk/ska apvienība "All Day Long", savukārt par atbilstošu muzikālo noskaņojumu visas nakts garumā gādās dīdžejs, plašu meistars "130 db".

"PND" uz skatuves piebiedrosies arī vairāki bijušie grupas dalībnieki, tā padarot attiecīgu periodu dziesmas autentiskas un tādas, kādas tās tikušas atskaņotas pirms pieciem, desmit un vairāk gadiem.

"Par pagājušā gada grandiozāko un apmeklētāko "European Hit Radio" radio šova "Party Service" klubu tūres pasākumu kļuva balle Liepājā. Vai šogad kritīs jauns apmeklētības rekords?", tādu jautājumu uzdod pasākuma rīkotājs un galvenais dalībnieks, Baltijā populārais dīdžejs Ex [da] Bass. Šogad ticis īpaši padomāts par pasākuma vizuālo noformējumu, kuru nodrošina VJ Kosmoss un domājams, kas tāds klubā "Fontaine Palace" vēl nebūs redzēts. Balli iesāks un noslēgs dīdžejs Alvis Still.

"Fontaine Palace" atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Abos pasākumos ieeja no pulksten 23, bet vakarus sāk pusnaktī.


Sludinājums

soooryyyy
17:47 | 09/02/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Fonteins bes Fontain... dead !

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki