Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Fontaine Palace" koncertu sniegs "The Red Paintings"


atlikušas 250 zīmes


"Fontaine Palace" koncertu sniegs "The Red Paintings"

Piektdienā, 30. jūnijā, 2017 | BIRKAS: koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Piektdien, 30.jūnijā, klubā "Fontaine Palace" koncertu sniegs Austrālijas ārtroka grupa "The Red Paintings". Par iesildītājiem izvēlēti "Alyssum" no Pjemontas Itālijā

Grupas "The Red Paintings" pirmsākumus izsekot ir salīdzinoši grūti – dažos avotos minēts, ka apvienība ir no Lielbritānijas, citos, ka no ASV. "The Red Paintings" līderis, dziesminieks Trešs Maksvīnijs (Trash McSweeney) ir no Austrālijas, taču, grupai gūstot aizvien lielāku atpazīstamību un koncertējot aizvien biežāk, mūziķis savus dalībniekus mēdz atrast visdažādākajās valstīs visā pasaulē, tā konstanti mainot un pilnveidojot "The Red Paintings" sastāvu. Kopš 2015. gada gan tas palicis nemainīgs.

Visbiežāk grupas mūzika tiek dēvēta par orķestrālu roku, taču "The Red Paintings" daiļrade ir ļoti daudzšķautņaina – klausoties grupu, visbiežāk prātā nāk apzīmējumi art rock un experimental rock, lai arī ansambļa mūzikā saklausīsiet gan indie šūpuļdziesmas, gan agresīvākus alternatīvā roka ģitārrifus. Liela "The Red Paintings" koncerta daļa ir tā audiovizuālais noformējums, kas ir mainīgs, tā padarot katru uzstāšanos unikālu.

Šoreiz "The Red Paintings" ieradīsies kā duets, taču Trešs sola atvest līdzi pašu grupas mūzikas un skatuves esenci un sola, ka šie būs "The Red Paintings" koncerti to labākajās tradīcijās.

Par koncerta iesildītājiem izvēlēti "Alyssum" no Pjemontas Itālijā. Grupa ir salīdzinoši jauna un savā mūzikā apvieno post-punk un alternatīvā roka ietekmes.

Ieejas maksa 3 eur, koncerta sākums paredzēts pēc 23.

Klubs "Fontaine Palace", atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki