Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Fontaine Palace" notiks vērienīgas Jaungada svinības


atlikušas 250 zīmes


"Fontaine Palace" notiks vērienīgas Jaungada svinības

Piektdienā, 21. decembrī, 2018 | BIRKAS: Jaunais gads , Fontaine palace , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Kā ierasts, 31. decembrī rokklubā "Fontaine Palace" notiks vērienīga jaunā gada sagaidīšana. Šoreiz pasākums norisināsies abās kluba zālēs, informē organizatori.

Arī šogad klubs jaunā gada pienākšanu atzīmēs ar spēcīgu rokkoncertu – "Fontaine Palace" lielajā zālē uz skatuves aicinot pašmāju pankroka tēvus "Inokentijs Mārpls", kā arī "Bad Bones" no Itālijas, kuri ir regulāri Holivudas leģendārā rokkluba "Whiskey A Go Go" viesi un nesen izdevuši savu jaunāko albumu "High Rollers", kura dziesmas noteikti būs iespējams dzirdēt arī Jaungada koncertā.

Savukārt kluba pagraba zāli šogad nolemts pārveidot par deju grīdu visas nakts garumā ar atšķirīgu muzikālu piedāvājumu un vizuālo noformējumu. Pie DJ pults no pulksten 1 stāsies DJ Sairam, Juritah un Fruit Delivery ar plašu dejojamas elektroniskās mūzikas spektru – no house līdz dubstep un no dancehall un jungle līdz drum’n’bass.

31.decembra pasākuma sākums pulksten 23, klubs "Fontaine Palace" atrodas Dzirnavu ielā 4. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv par, kā vienmēr, draudzīgu cenu.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki