Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gaidāma lielizrāde "(Ne) Pareizie dziesmu svētki"


atlikušas 250 zīmes


Gaidāma lielizrāde "(Ne) Pareizie dziesmu svētki"

Trešdienā, 11. jūlijā, 2018 | BIRKAS: koncerts , Pūt vējiņi!
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 10.augustā, pulksten 19 Liepājā, koncertestrādē "Pūt, vējiņi!" notiks lielizrāde "(Ne) Pareizie dziesmu svētki" ar dziesmām, jokiem un pārģērbšanos.

Kā informē organizatori, Latvijas teātru dziedošie aktieri Mārtiņa Egliena vadībā ir radījuši izrādi "(Ne) Pareizie dziesmu svētki", kurā ar mīlestību, smaidu un dziesmām būs iespēja paskatīties uz to, kas mums ir dārgs, par ko mēs dusmojamies un kādi mēs paši esam.

Teatrālā uzvedumā skatītāji varēs tikties ar iemīļotiem mūziķiem, grupām un dziedātājiem aktieru atveidojumā un interpretācijā – Donu, "Trīs tenoriem",  Vari Vētru, Uģi Rozi, Ingusu Pētersonu, Lingu, Olgu Rajecku, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, "Eoliku",  Ritu Trenci, Margaritu Vilcāni, Andri Daņiļenko, Imantu Skrastiņu, "Līviem", "Liepājas brāļiem" u.c. Kā arī noskaidrot gadsimta labākos izpildītājus. Uzvedumā piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas personības – valsts amatperonas. Visbeidzot skatītāji varēs noskaidrot, kurš ir "gudrāks par piektklasnieku" – Aivars Lembergs vai Artuss Kaimiņš? Tas viss, protams, aktieru atveidojumā.

Jaunā izrāde ir turpinājums skatītāju iemīļotajām humora  izrādēm "Made in Latvija"."Sievietes, sievietes...", "Vīrieši, vīrieši...", "Kāzas, kāzas...",
Lomās: Mārtiņš Egliens, Elīna Avotiņa,  Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins, Viktors Ellers vai Pēteris Lapiņš.

Uzvedumu krāšņos deju grupa Kārļa Boža vadībā. Režisors – Mārtiņš Egliens, tērpu māksliniece – Danuta Ābele, horeogrāfs – Kārlis Božs, skaņu un gaismu režija – Dainis Āboliņš, producente – Laila Ilze Purmaliete.

Piedāvā "Jaunais Muzikālais Teātris".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki