Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Gaidāmi divi nozīmīgi smagās mūzikas notikumi


atlikušas 250 zīmes


Gaidāmi divi nozīmīgi smagās mūzikas notikumi

Trešdienā, 05. decembrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Fontaine palace
Izdrukāt Ziņot
"AC/DC Tribute.lt"
"AC/DC Tribute.lt"
FOTO: publicitātes

Klubā "Fontaine Palace" notiks vērā ņemami roka un smagās mūzikas koncerti – piektdien koncertēs "AC/DC Tribute.lt", bet sestdien – "Mayan" no Nīderlandes kopā ar tunisiešiem "Carthagods".

"AC/DC Tribute.lt" viennozīmīgi ir viena no profesionālākajām tribute grupām šajos platuma grādos un leģendārās austrāļu grupas "AC/DC" daiļradi pieprot perfekti. Koncerti ir autentiski, sākot ar ģitāras skanējumu ("AC/DC Tribute.lt" ģitārists Algirdas spēlē uz tieši tāda paša aprīkojuma un instrumenta, kā ilggadējais austrāļu megagrupas gitārists Angus Jangs (Angus Young)), beidzot ar izkoptu un teju no oriģināla neatšķiramu vokālo sniegumu. Grupa nebūs sveša festivālu "Summersound Liepaja", "Fontaine Festival" un "Rockin’ Liepaja" apmeklētājiem.

Koncerta sākums pusnaktī, savukārt kluba koncertu zāle apmeklētājiem tiks atvērta pulksten 23.

"Mayan" ir pazīstamās simfoniskā metāla grupas "Epica" līdera Marka Jansena blakusprojekts, kurš, kopš tā izveidošanas 2010. gadā, pamatīgi uzņēmis apgriezienus, taču līdz šim līdz Latvijai nebija nonācis. Grupā spēlē vēl vairāki "Epica", "Kamelot" un "Delain" dalībnieki, deviņu mūziķu sastāvā radot oriģinālu, tehniski nevainojamu, eksplozīvu skanējumu.

8.decembra koncerta sākums plānots īsi pēc pulksten 23, kad uz skatuves kāps iesildītāji "Carthagods" no Tunisijas.

Klubs "Fontaine Palace" atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Biļetes uz abiem koncertiem būs pieejamas tikai pie ieejas pasākumu vakarā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki