Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Grupas "Līvi" dalībnieki apsver iespēju ierakstīt jaunu dziesmu


atlikušas 250 zīmes


Grupas "Līvi" dalībnieki apsver iespēju ierakstīt jaunu dziesmu (3)

Pirmdienā, 17. septembrī, 2012 | BIRKAS: Līvi , Ainars Virga , Igo , Tomass Kleins
Izdrukāt Ziņot

Leģendārās latviešu rokgrupas "Līvi" dalībnieki apsver iespēju ierakstīt jaunu dziesmu, taču regulāru grupas darbību atjaunot neplāno.

Tā aģentūru LETA informēja mūzikas ierakstu kompānijā "Mikrofona ieraksti".

Šāda iecere mūziķiem radusies pēc atsevišķu grupas dalībnieku uzstāšanās festivālā "Saldus saule", izmantojot nosaukumu "exLīvi". Pasākumā kopā sanāca dažādu laiku grupas dalībnieki, starp kuriem bija arī Ainars Virga, kurš ir grupas līderis kopš 1985.gada, bundzinieks Vilnis Krieviņš un dziedātājs Igo, kuri muzicēja grupā vēl pirms Virgas, un taustiņinstrumentālists Guntars Mucenieks un ģitārists Tomass Kleins, kas arī abi ir pilntiesīgi grupas dalībnieki un dziesmu autori dažādos laikos.

Pasākums Saldū "vecos zaldātus" ir iedvesmojis radīt jaunas dziesmas un, lai arī nav plānots atjaunot regulāru grupas darbību, gan Virga, gan arī Kleins ir radījuši jaunas dziesmas, no kurām vienu ir plānots ierakstīt arī studijā un publicēt.

"Mums nav vienaldzīgs tas, kas tiek darīts ar grupas "Līvi" vārdu, un jauno dziesmu publicēsim tikai tad, ja visi būsim par rezultātu pārliecināti. Pašam arī ir vairākas jaunas dziesmu idejas," pauž Mucenieks. Savukārt Kleins bilst, ka mūziķi laiku pa laikam varētu savākties un kopā uzstāties kādā īpašā pasākumā – tādā, kas pašiem sagādā baudījumu.

Rokgrupas "Līvi" pēdējais jaunu oriģināldziesmu ierakstu albums "Pāri visam" nāca klajā 2004.gadā un šī ieraksta tapšanā piedalījās grupas līderis Virga, basģitārists un dziedātājs Jānis Grodums, taustiņu instrumentālists Mucenieks un bundzinieks Krieviņš. Albumam sekoja grupas 30 gadu jubilejas koncertu sērija kopīgi ar Liepājas Simfonisko orķestri diriģenta Jēkaba Ozoliņa vadībā, kas 2006.gada 9.septembrī noslēdzās Latvijas Nacionālajā operā un kas tika iemūžināts un izdots DVD.

2010.gada 15.jūnijā šo pasauli pameta viens no šīs grupas visu laiku svarīgākajiem cilvēkiem – Grodums. Virga ierakstīja veltījumu Grodumam "Nezāles neiznīkst", un ar to varēja uzskatīt, ka grupa ir izbeigusi savu aktīvo darbību.

"Mēs ar Jāni [Grodumu] visilgāk esam bijuši grupas kodols. Ir daudzi, kas bija grupas sastāvā, bet pameta to, katrs savu apsvērumu vadīts. Kopš es esmu palicis viens, es vairs neesmu "Līvi", esmu tikai Ainars Virga. Tas ir mans vārds un ar to es uzstājos," izsakās Virga.


Sludinājums

Bitux
17:55 | 17/09/12
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Gribu vēl kaut ko dzirdēt no Jums!!!

King_ufo
19:20 | 17/09/12
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Nu ko vaig to vaig.

ritenis
22:24 | 19/09/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Super! Nevaru sagaidīt!

Līvi mūžam dzīvi!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki