Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Igo un Jānis Strazds piedāvā jauno Ziemassvētku dziesmu


atlikušas 250 zīmes


Igo un Jānis Strazds piedāvā jauno Ziemassvētku dziesmu (1)

Pirmdienā, 14. decembrī, 2015 | BIRKAS: Igo , koncerts , Lielais Dzintars , Ziemassvētki , Gaismiņa
Izdrukāt Ziņot

Dziedātājs un dzejnieks Igo un komponists Jānis Strazds radījuši baltā laika noskaņu dziesmu "Viss šonakt ātrāk rimis". Šī ir Igo un Strazda pirmā kopīgi radītā Ziemassvētku dziesma.

Ierakstā piedalījušies Igo (balss, piebalsis), Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Jānis Kalniņš (ģitāra), Aivars Meijers (bass) un Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti). Dziesma ierakstīta "Jump Studio", skaņu ieraksta režisors – Edgars Skrāģis. Muzikālie producenti – Jānis Strazds un Igo.Dziesmas skatuves pirmatskaņojums notiks 19. decembrī, Liepājā, koncertzālē "Lielais Dzintars", kur Igo un Jānis Strazds kopā ar dziedātāju Ievu Dreimani, dzejnieci Maiju Kalniņu, bērnu un jauniešu ansambli "Gaismiņa" un citiem mūziķiem sniegs divus svētku koncertus "Ziemas svētki Vēju pilsētā".

Dziesmas vizuālajā noformējumā izmantots Igo zīmējums "Tuntuļi", dizains – Gita Straustiņa.

Radošais tandēms sadarbojas jau vairāk kā 10 gadus, šai laikā kopā radītas daudzas dziesmas un arī lielāka apjoma darbs – cikls "Uguns", informē apvienības "Citi Putni" pārstāve Anete Strazda.


Sludinājums

Jahnis
18:26 | 14/12/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Nu tas gan ir vienreizējs notikums.Un vēl taksta'autore, - leģendārā , ārkārtīgi talāntīgā Maija Kalniņa.Tad nu jāsteidzas klausīties. tas ir kaut kās vairāk nekā visi citi ...Talanti. Leģendas. Kur notis?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki