Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ivo Fomins publicē dziesmas "Nekas jau nebeidzas" video


atlikušas 250 zīmes


Ivo Fomins publicē dziesmas "Nekas jau nebeidzas" video (1)

Trešdienā, 04. februārī, 2015 | BIRKAS: Ivo Fomins , Ivars Sudmalis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no youtu.be

Ivo Fomins, kurš pašlaik intensīvi strādā pie sava jaunā ierakstu albuma, nodod skatītājiem un klausītājiem jaunāko veikumu, singla "Nekas jau nebeidzas" video, informē "MicRec".

Ivo Fomins: " Mēs nebijām plānojuši lielbudžeta video ar dekorācijām. Gribējās piefiksēt sajūtas, kādas bija ierakstot šo dziesmu studijā. Man šķiet, ka tas mums ir izdevies.".

Vienkāršā video autors, operators un montētājs ir liepājnieks un ierakstu studijas vadītājs Ivars Sudmalis pie kura ierakstīts arī šīs dziesmas audio. Gala miksu veicis Jānis Kalve "Labo ierakstu studijā".

Dziesma "Nekas jau nebeidzas" pašlaik ir noguldīta "Muzikālajā bankā" un klausītāji par to varēs sākt balsot jau pavisam drīz. Ivo iepriekšējais singls "Mans ceļš" ieguva mūziķu balvu "Muzikālajā bankā", bet klausītāji to bija ierindojuši augstajā, piektajā pozīcijā. Tikmēr, dziesma jau pabijusi Radio SWH Top 20 pirmajā pozīcijā un pašlaik ir dziesma #5.

Jaunākais Ivo Fomina studijas albums plānots vēl šī gada pavasarī, kad plānota arī dziedātāja akustisko koncertu sērija Latvijā un Lielbritānijā. Ar šo dziesmu Ivo, kā īpašais viesis, startēs arī "Zelta Mikrofons 2014" apbalvošanas koncertceremonijā.

Ivo Fomins: " Mana un manas grupas biedru galvas ir pilnas ar jaunām idejām un mēs ar nepacietību gaidām izdevību tās realizēt. Jūtu sevī vēl daudz spēku radīt jaunas dziesmas un sniegt koncertus. Par koncertiem šogad esmu īpaši piedomājis, un manā akustisko koncertu sērijā jums būs iespēja dzirdēt tādas manu populārāko dziesmu versijas, kādas nekad agrāk jūs nebūsiet dzirdējuši. Nekas jau nebeidzas, viss tikai sākas!"


Sludinājums

Vērotāja.
17:33 | 04/02/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

LABS!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki