Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izrāde "Tobāgo" pārcelta uz nākamā gada 9.februāri


atlikušas 250 zīmes


Izrāde "Tobāgo" pārcelta uz nākamā gada 9.februāri (1)

Autors: Sandis Mohovikovs, producents
Ceturtdienā, 09. augustā, 2018 | BIRKAS: LOC , izrāde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Izrādes “Tobāgo" menedžments informē, ka organizatorisku apstākļu dēļ piektdien, 10.augustā, Liepājas Olimpiskajā centrā plānotā izrāde tiek pārcelta uz 2019.gada 9.februāri pulksten 19.

Iegādātās ir biļetes derīgas. Ja kādu apstākļu dēļ izrādes biļešu īpašnieks nevar apmeklēt izrādi 9.februārī, aicinām rakstīt e-pastu uz info@bilesuparadize.lv, lai atdotu naudu par iegādātājām biļetēm. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

""Tobāgo!" ir viens no mīļākajiem darbiem manā daiļradē, un arī viens no dārgākajiem, jo tas ir saistīts ar manu dzimto pusi – Kurzemi," atzīst izrādes mūzikas autors Uldis Marhilevičs, piebilstot – tas neapšaubāmi ir viens no skaistākajiem un arī skumjākajiem latviešu tautas likteņstāstiem. Starp citu, viņam vasaras izrādes būs arī sena sapņa piepildījums: “Visu mūžu esmu gribējis būs aktieris, un šajā iestudējumā esmu dabūjis Stāstnieka lomu, tā ka varēšu ne tikai piespēlēt mūziku, bet varēšu arī izspēlēties kā aktieris!"

Ir izaugusi vesela paaudze, kas šo izrādi, ko tolaik noskatījās tūkstošiem cilvēku, nav redzējusi, un man liekas – ja vēl nav redzēta Tobāgo!, tad šī izrāde varētu būt labs iemesls to izdarīt," saka izrādes libreta un dziesmu tekstu autore – dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte.
 
Izrādē "Tobāgo" piedalīsies: Aija Dzērve, Sarmīte Rubule, Olga Dreģe, Jānis Paukštello, Katrīne Pasternaka, Juris Kalniņš,  Mārcis Maņjakovs, Juris Frinbergs, Indra Briķe, Madara Botmane, Varis Vētra,  Andris Bērziņš u.c.


Sludinājums

un neērtības ir sagādātas
15:20 | 10/08/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

jo ne visiem ir datori, ne visi biļetes iegādājas internetā. Nopirku biļetes Olimpskā centra kasē Liepājā. Uzrunājot kases darbinieci ,lai nodotu biļetes tiku aplaimota -ne ko nezinām,rakstiet un tad ,ja dos rīkojumu nāksiet atkal.
Ļoti, ļoti nesmuki !!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki