Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jāņa Čakstes laukuma koncertprogrammu atklās "Zari"


atlikušas 250 zīmes


Jāņa Čakstes laukuma koncertprogrammu atklās "Zari"

Pirmdienā, 03. jūnijā, 2019 | BIRKAS: koncerts , Čakstes laukums , Zari
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Kultūras pārvalde vasaras mēnešos pilsētas iedzīvotājiem un viesiem jau tradicionāli piedāvās apmeklēt bezmaksas muzikālus brīvdabas koncertus, kas norisinās Jāņa Čakstes laukumā.

Piektdien, 7.jūnijā, pulksten 20 koncertu programmu atklās grupa "Zari", informē "Kultūras pārvaldes" sabiedrisko attiecību vadītāja Jurita Krūma.

Grupa "Zari", pēc albuma „Sazaroti" izdošanas, ir sākuši darbu pie oriģinālmelodijām, kuras tuvākā nākotnē ir paredzējuši izdot mini albumā. "Zari" veidojot jaunus skaņdarbus, joprojām palikuši uzticīgi latviešu tautasdziesmu tekstam un buramvārdiem, jo tas ir ļoti bagāts un neatkārojams latviešu mantojums, kuru labprāt grupa atdzīvina mūsdienās ar jau citu muzikālo sajūtu.

Jāņa Čakstes laukuma koncertā grupa izpildīs arī dažus jaunos oriģinālskaņdarbus, kuriem izraudzīti spēcīgi teksti no buramvārdu krājumiem, kā piemēram, "Melnupīte", "Dievs ar Laimi", "Saules rīti".

Grupas sastāvā ir mūziķi – Ieva Dreimane (vokāls un perkusijas), Liene Križevica (vokāls un stabule), Vinsents Krebs (akordeons un perkusijas), Uldis Meļķis (ģitāra), Zigmārs Miemis (elektronika), Sandis Volkovs.

Jāņa Čakstes laukuma kultūras programma turpināsies 26. jūlijā ar grupas "Raxtu Raxti' uzstāšanos, savukārt 16. augustā apmeklētājus ar koncertu iepriecinās dziesminieks "Goran Gora".

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un/vai filmēts. Apmeklējot šo pasākumu, apmeklētāji piekrīt foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki