Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas notiek "Fontaine Festival"


atlikušas 250 zīmes


Jau vienpadsmito gadu pēc kārtas notiek "Fontaine Festival" (2)

Piektdienā, 12. augustā, 2016 | BIRKAS: Fontaine festival , Gypsy camp , Stīns Lorenss
Izdrukāt Ziņot

12. un 13.augustā jau vienpadsmito gadu pēc kārtas norisināsies rokfestivāls "Fontaine Festival", uz vairākām skatuvēm piedāvājot 25 mūzikas apvienību un dīdžeju priekšnesumus.

​Festivālā gaidāmi pašmāju grupu "Skyforger", "Iļģi", "Pienvedēja piedzīvojumi", "The Big Bluff", "Jauno Jāņu orķestris", "Hipstokrātija", "Tehnikums" un "Howling Owl" koncerti, Latvijas hip-hop mūzikas pirmrindnieka Ozola uzstāšanās, kā arī Lara Snow un "Z Quest" no Izraēlas, "Gregory Boyd Band" no ASV un "Helligators" no Itālijas. Īpašs notikums būs arī festivāla saimnieka Luija Fonteina (Louie Fontaine) šovs "Louie Fontaine & The Fabulous Beat Machine".

​Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šajā festivālā liels uzsvars tiks likts uz jam grupām, piedāvājot vairākus līdz šim nedzirdētus, šim festivālam izveidotus kolektīvus, kā arī īpašu Ainara Virgas rokmūzikas jam sesiju. Pilna festivāla programma pieejama tā interneta vietnē www.fontainefestival.com.

​"Fontaine Festival", kā ierasts, notiks klubā "Fontaine Palace" un viesnīcas "Fontaine Royal" pagalmā esošajā brīvdabas koncertzālē "Gypsy Camp".


Sludinājums

Puffs
18:33 | 12/08/16
ZIŅOT
(-4)
(0)
+

Jēga nekāda, labāk būšu ēdis

Y
09:39 | 13/08/16
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Būtu labi, ja lietus laikā būtu kāda nojume muzikantiem.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki